0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Kommissionieren

Комплектування з найвищою продуктивністю.

Під час комплектування взаємодія між людиною та машиною повинна бути бездоганною. Jungheinrich підтримує цю взаємодію за допомогою широкого асортименту продукції. Адже оптимальна продуктивність комплектування та відсутність помилок — запорука вашої конкурентоспроможності.

По горизонталі чи по вертикалі: комплектування з Jungheinrich завжди на найвищому рівні.

Глобалізація, індивідуалізація та бум електронної комерції призвели до того, що необхідно забезпечувати готовність до постачання дедалі більшої кількості товарів і матеріалів. Тому комплектування є одним з вирішальних чинників комерційного успіху багатьох підприємств, для яких важливі висока частота підбору та мінімальна кількість помилок.

Jungheinrich пропонує великий вибір рішень для комплектування під будь-які потреби, розроблених на основі 60-річного досвіду. Так, № 1 серед горизонтальних комплектувальників, Jungheinrich ECE, вражає навіть у стандартній версії своїм багатофункціональним кермом jetPILOT, відзначеним премією Red Dot Award, і оптимальним рівнем комфорту під час руху. На вузькопрохідних складах наші продумані штабелери для висотних стелажів, що отримали багато винагород, забезпечують ефективне комплектування на великій висоті. Для автоматизованого та ефективного вертикального комплектування на додаток використовуються наші автоматичні стелажні штабелери для багатоярусних складів чи складів дрібних деталей.

Коли комплектування відбувається в тісній взаємодії людини та машини, обійтися без цифрових технологій практично неможливо. Саме для таких випадків у компанії Jungheinrich як лідера за технологіями в області інтралогістики є продумані і в той самий час прості рішення. Інноваційні опції на зразок Jungheinrich easyPILOT Follow дозволяють комплектувальнику замовлень діяти на інтуїтивному рівні. Таким чином, він може повністю зосередитися на виконанні запиту, бо машина автоматично слідує за ним, дотримуючись заданої відстані від стелажу.

Система керування складом Jungheinrich як «цифровий мозок» складу підтримує всі види комплектування та допомагає тримати все під контролем. Для тих випадків, коли основну роботу під час комплектування виконують ваші працівники, пропонуємо вам портативні термінали зі сканерами штрих-кодів, які підтримують обмін даними за допомогою радіозв’язку і дозволяють повністю відмовитися від паперової документації. У такий спосіб людина та машина під час комплектування утворюють єдине ціле.