0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Kommissionierstapler (1)

Комісіонери

Ефективні комплектувальники замовлень

Під час комплектування  інтерфейс людина/машина має функціонувати просто бездоганно. За допомогою наших комплектувальників замовлень ви не лише збільшите частоту підбору на висоті до одинадцяти метрів. З їх допомогою ви отримаєте ще вищий рівень безпеки руху та більшу ефективність навіть за найскладніших умов експлуатації.

Кермові блоки з регулюванням висоти, активація за допомогою PIN-коду та індивідуальні програми руху для різних швидкостей не лише підвищують якість роботи, а й забезпечують особливий рівень зручності. Вертикальні та горизонтальні комісіонери дуже добре зарекомендували себе за складних умов експлуатації. Комплектувальники замовлень з електричним приводом можуть без проблем пропрацювати кілька змін поспіль завдяки можливості швидкої заміни акумулятора. 

Комплектувальники з практичними опціями

Наші комісіонери замовлень можна адаптувати до особливостей логістики на вашому підприємстві шляхом вибору різних опцій. Наприклад, режим пішого супроводу дозволить швидко підбирати товари за близького розташування місць підбору. А встановлений на вантажний блок оптичний датчик забезпечить автоматичне опускання  на зручну для роботи висоту. Підвищуйте продуктивність та безпеку своїх працівників за допомогою різних опцій, ми охоче проконсультуємо вас під час  вибору. 

Вам часто доводиться працювати на першому та другому рівні стелажу під час комплектування замовлень? Наші  комісіонери допоможуть вам максимально ефективно організувати вашу роботу: за допомогою гідравлічної підйомної робочої платформи, яка забезпечить підйом на необхідну висоту,. Підйом та опускання платформи здійснюється за допомогою зручної педалі.  Ще одна перевага: ви зможете зручно й безпечно працювати навіть на значній висоті,  оснастивши машину підніжкою й поручнями. 

Надійна конструкція для безпечного комплектування

Усі комплектувальники замовлень з електричним приводом нашого виробництва мають надзвичайно надійну конструкцію. Це очевидно, якщо звернути увагу на вантажопідйомність: наприклад, наші горизонтальні комісіонери можуть узяти на вила завдовжки 2,4 м до трьох піддонів  загальною вагою 2,5 т. Рама з листової сталі завтовшки вісім міліметрів та підійнятий фартух рами з боку передньої панелі гарантують вашу безпеку.

Міцність, надійність, універсальність

Високоякісне виконання, надійна конструкція та найвищі показники продуктивності: це секрет, який разом з високими показниками збуту й надзвичайно позитивними відгуками клієнтів дозволив компанії Jungheinrich стати лідером у сегменті горизонтальних комісіонерів.

Ефективне комплектування на висоті

Підніміть продуктивність на новий рівень! З нашими електричними комплектувальниками ви досягнете стабільного збільшення частоти підбору. Щоб забезпечити оптимальну взаємодію людини та машини, ми прагнемо зробити свої вертикальні комплектувальники якомога більш безпечними та ефективними.