0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Online shop_new_UA

Вітаємо Вас в нашому онлайн магазині!

Шукаєте підйомно-навантажувальну техніку для вашого бізнесу? Немає часу та бажання робити запит та очікувати комерційної пропозиції? Бажаєте дізнатися ціну тут і зараз? Тоді, ви потрапили саме туди куди треба!

Завітайте до нашого онлайн-магазину, та знаходьте техніку що підійде саме Вам!
Асортимент нашого магазину складається з нової та б.в. техніки що є у нас на складі. Саме тому Ви зможете не тільки приїхати до нас та оглянути її, а й одразу ж її придбати.

Бажаємо вам гарного дня та вдалих покупок.


Пропозиції нашого інтернет магазину:

Асортимент нашого магазину:

Ручні гідравлічні візки та візки з електричним приводом ТМ Jungheinrich  та Ameise, вантажопідйомністю від 1 до 2.2 тон. Призначення: транспортування вантажів на малі та середні відстані, вантажно-розвантажувальні роботи на рампі, в кузові вантажівок тощо.

Електричні повідкові штабелери ТМ Jungheinrich.  Компактні маневрені та надійні помічники для робіт з таранспортування, штабелювання та ідбору вантажу  в торгових залах, складах, розподільчих центрах.  

Підйомно-навантажувальна техніка що була у використанні, з гарантією від виробника. Від електричних візків до вилкових навантажувачів з двигуном внутрішнього згоряння. 

Особливо привабливі пропозиції від нашого магазину ви можете переглянути на цій сторінці.