0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Batterien

Тягові акумуляторні батареї

Акумулятор — це серце кожного електричного навантажувача або штабелера. Jungheinrich — піонер в галузі розробки техніки з електричним приводом, який регулярно встановлює нові стандарти. Переконайтеся самі у високій якості та максимальній ефективності наших акумуляторів.

Ефективність, довговічність, без обслуговування

Jungheinrich — піонер у використанні технології літій-іонних акумуляторів. Як провідний постачальник систем для інтралогістики з власними дослідженнями, розробками і виробництвом наша компанія пропонує вам ідеально узгоджені акумулятори, зарядні пристрої та машини, а також консультаційну підтримку.

Дізнатися більше
Для всіх видів машин з електричним приводом

Скористайтеся перевагами акумуляторів з напругою 24, 48 і 80 В, що виготовлені за перевіреною технологією та підходять для всіх робіт.

Дізнатися більше

Content Energiemanagement

Консультації щодо енергоспоживання на вашому підприємстві

За бажанням один з наших кваліфікованих експертів розробить концепцію енергоспоживання, оптимально адаптовану до ваших вимог. 

Щоб перехід вашого парку  техніки на літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої для них був простим і приніс бажаний ефект, за бажанням один з наших експертів приїде на ваше підприємство і проконсультує вас з усіх питань, що стосуються енергоспоживання. Така консультація включає не лише аналіз поточних показників наявних систем, а й створення профілів енергоспоживання і концепцій заряджання для оптимізації енергоспоживання на підприємстві в цілому. 


Індивідуальне консультування

Планування, проектування і реалізація: наші спеціалізовані консультанти до ваших послуг на всіх етапах проекту. Від дообладнання окремої машини до переобладнання всього парку з можливістю проміжного заряджання за експлуатації в кілька змін. Ми готові запропонувати вам індивідуальне рішення. Наша технологія літій-іонних акумуляторів надзвичайно ефективна. Переконайтеся самі. 

Ми охоче вас проконсультуємо.

Stage Dividende

Зв'язок з

сервісною службою

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення