Stage Branche

Галузева компетенція

Роздрібна чи гуртова торгівля, логістика чи промисловість, виготовлення автомобілів, продукти харчування, напої чи фармацевтика. Jungheinrich має досвід в усіх галузях і може запропонувати правильні рішення для інтралогістики без посередників. При цьому для нас важливо, щоб ці рішення були адаптовані не лише до вашої галузі, а й до ваших специфічних потреб. Наші консультанти, що знаються на особливостях інтралогістики саме у вашій галузі, завжди підтримають вас словом і ділом. У такий спосіб ми забезпечуємо оптимальну взаємодію людей, навантажувачів, системних компонентів і програмного забезпечення для роботи в ручному, напівавтоматичному чи автоматичному режимі. На великих, середніх і малих підприємствах.


Нові стимули для ваших логістичних процесів

За часів електронної комерції в логістичних процесах роздрібної та гуртової торгівлі найвище цінується поєднання швидкості та гнучкості з високою ефективністю витрат. Ми пропонуємо вам індивідуальні рішення, що відповідають вимогам інтралогістики 4.0.

«Здорова» система постачання

У харчовій промисловості майбутнє за автоматизацією, швидкістю та гнучкістю. Щоб ви могли виготовляти й розподіляти продукти харчування, напої чи корми точно в строк, ми розробили адаптовані рішення для інтралогістики: ефективні, гігієнічні та надійні.

Системний підхід до оптимізації процесів

У часи глобалізованої логістики економний аутсорсинг стає стандартом. Ми можемо запропонувати вам широкий асортимент продукції для оптимізації потоків товарів і систем постачання, зокрема індивідуальні рішення для автоматизації.

Автоматизація — шлях до ще більшого успіху

Як розвивається сучасна промисловість: виробники машин, підприємства важкої та металообробної промисловості готуються до майбутніх випробувань, об’єднуючи своє обладнання в мережі. У нас є для цього інтралогістичні рішення.


Абсолютна готовність до епохи автоматизації

Електромобілі та безпілотні машини. Індивідуалізоване автомобілебудування на смарт-фабриках і багатонаціональні системи постачання: в автопромі наразі відбуваються фундаментальні зміни. Jungheinrich уже постачає досконалі інтралогістичні рішення для автомобілебудування за стандартами індустрії 4.0.

Від вибухозахисту до автоматизації

Максимальна швидкість за максимальної безпеки — ось основні вимоги до інтралогістичних процесів у хімічній та фармацевтичній промисловості. Якщо помилки для вас неприпустимі, ви знайдете в нас оптимальні рішення на перспективу.