0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ECE 320

ECE 320 комплектувальник замовлень 2,0 т

  • 750 мм
  • 2 000 кг
  • Максимальна продуктивність комплектування при вантажах до 2 000 кг
  • Потужний двигун з сильним прискоренням
  • jetPILOT для інтуїтивного керування як у легковому автомобілі
  • Ефективне та безпечне комплектування з ножичним підйомником
  • Напівавтоматичне дистанційне керування easyPILOT

ECE 320

Наш високопродуктивний та динамічний горизонтальний комплектувальник ECE 320, є ідеальним помічником у виконанні завдань з безпечного та ефективного комплектування завдяки своєму вантажному блоку з ножичним механізмом підйому для двох піддонів. Ергономічна концепція пристрою у комбінації з високою технічною ефективністю гарантують максимальну продуктивність комплектування та оптимальну енергоефективність. Високоефективний 3,2-кіловатний двигун тільки здатен до швидкого прискорення та розвинення максимальної швидкості, а й супроводжується різними варіантами комплектації для збільшення кількості підборів за годину. Багатофункціональне кермо jetPILOT забезпечує оператору інтуїтивне та комфортне керування без навантаження на шию та хребет. Робоче місце з можливостями індивідуального налаштування пропонує оптимальний круговий огляд та полегшує працю завдяки оптимальному розташуванню всіх елементів керування. Для оптимізації процесів комплектування з високими вимогами до продуктивності пропонується напівавтоматичне керування ECE за допомогою радіочастотного пульта керування - зайві переміщення залишилися в минулому.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
ECE 320 2 000 кг 750 мм 12,5 км/год 3 747 мм 24 V
ECE 320 HP 2 000 кг 750 мм 12,5 км/год 3 897 мм 24 V