0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Horizontal-Kommissionierer (1)

Горизонтальні комісіонери

Міцність, надійність та універсальність 

Високоякісне виконання, надійна конструкція та найвищі показники продуктивності: це секрет, який разом з високими показниками збуту й надзвичайно позитивними відгуками клієнтів дозволив компанії Jungheinrich стати лідером у цьому сегменті.

Наші машини ECE 1-ї, 2-ї та 3-ї серії  - горизонтальні комплектувальники забезпечують обробку вантажу до другого рівня стелажів. Перехідна ланка між горизонтальними й вертикальними комплектувальниками — машини EKS 1-ї серії з висотою обробки вантажу до 4,60 м.

Шлях до збільшення продуктивності під час комплектування замовлень

Незважаючи на компактність, наші комісіонери ECE мають просторе місце для оператора та багато практичних відділень для речей на передній панелі та спинці. Вила завдовжки 2,4 м, якими обладнані горизонтальні комплектувальники, розраховані на транспортування одночасно до трьох піддонів загальною вагою до 2,5 т. Восьми міліметрова сталева рама та  підійнятий фартух рами з боку передньої панелі гарантують необхідний рівень безпеки. Ви можете повністю адаптувати будь-яку модель горизонтального комісіонера до ваших вимог! Для цього ми пропонуємо широкий вибір додаткового обладнання.

Акумулятори для роботи кілька змін поспіль

Різні акумулятори нашого виробництва ємністю до 620 ампер-годин дозволяють машинам працювати кілька змін поспіль в економічному режимі. Літій-іонні акумулятори (ємністю 240 чи 360 ампер-годин) розраховані на швидке й проміжне заряджання в будь-який час. Значно вищий коефіцієнт корисної дії також забезпечує суттєве збільшення строку їх служби.
 

Content Horizontal-Kommissionierer 4

Вашому складу потрібне тільки рішення № 1.

Комплектування з ECE просто краще.

Jungheinrich ECE — № 1 серед горизонтальних комплектувальників. Навіть стандартна версія ECE може вразити оптимальними показниками продуктивності, багатофункціональним кермом jetPILOT, відзначеним премією Red Dot Award, і підвищеним рівнем комфорту під час руху. А такі продумані рішення, як система дистанційного керування easyPILOT, дозволяють на порядок збільшити продуктивність комплектування. Виберіть Jungheinrich ECE, що відповідатиме вашим індивідуальним вимогам і впорається з усіма повсякденними завданнями, — із сучасним літій-іонним акумулятором чи стандартним свинцево-кислотним.


Переваги ECE:

Щоб отримати рішення № 1, достатньо зробити один дзвінок!

Домовтеся про індивідуальну консультацію просто зараз.


jetPILOT

Content ECE 4a
Content Horizontal-Kommissionierer Red Dot 2

Першокласне керування стало стандартом завдяки ECE з jetPILOT.

Більше чутливості. Більше впевненості. Більше ефективності й задоволення від керування. Усе це поєднує в собі перевірене багатофункціональне кермо jetPILOT. Наш найпопулярніший елемент керування в 2016 році був нагороджений премією Red Dot Design Award «Best of the Best». Багатофункціональне кермо з індивідуальним регулюванням по висоті поєднує в собі всі переваги руків’я і кермового колеса, дозволяючи керувати штабелером, наче звичайним автомобілем, не витрачаючи часу на звикання.

Переваги jetPILOT для вас:

 • входить до стандартної комплектації кожної машини ECE;
 • інтуїтивно зрозуміле й зручне керування, як у легковому автомобілі, а також надійне утримання;
 • зняття навантаження з шиї та хребта під час руху на поворотах;
 • керування однією рукою, а також автоматичний поворот керма у вихідне положення під час прямолінійного руху;
 • налаштування по висоті відповідно до зросту оператора.


Content ECE Kampagne 6a

easyPILOT: робить рішення № 1 ще більш ефективним

ECE з кермом easyPILOT — найефективніше рішення для комплектування замовлень на ринку. Завдяки продуманому рішенню для дистанційного керування easyPILOT ваші руки звільняються, ви заощаджуєте час і можете повністю зосередитися на комплектуванні замовлень. Вибирайте залежно від потреби новий режим easyPILOT Follow чи easyPILOT Control. У режимі easyPILOT Follow ECE слідує за вами крок за кроком, щоб ви могли якомога швидше комплектувати замовлення, а в режимі easyPILOT Control можна скористатися багатьма інноваційними функціями для дистанційного керування ECE. У такий спосіб можна спростити процеси й підвищити продуктивність комплектування на 30% за годину.

Переваги easyPILOT:

 • Підвищення ефективності завдяки збільшенню кількості підборів за годину на 30%.
 • Оптимізація та спрощення процесів під час комплектування замовлень.
 • Просте й інтуїтивно зрозуміле керування.
 • Переключення між режимами керування easyPILOT і jetPILOT без додаткових переходів.
 • Високий рівень безпеки для оператора й навколишнього середовища завдяки бічним сигнальним лампочкам, ходовим вогням DayLED і захисту від зіткнень.
 • Високий коефіцієнт доступності: усі машини лінійки ECE доступні з системою easyPILOT.

Content Horizontal-Kommissionierer 5

easyPILOT Follow — машина № 1 як ваш постійний супутник.

Завдяки новому режиму easyPILOT Follow для вашої продуктивності немає меж. Завдяки підтримці автоматичного сполучення оператор може легко встановити з’єднання з потрібною машиною на час її використання. Для цього йому лише потрібно мати при собі пристрій easyPILOT Follow Bar. Після встановлення зв’язку машина автоматично рухається за оператором, коли він йде попереду, і завдяки 100-відсотковій надійності з’єднання слідує лише за ним, що дуже важливо за великого навантаження. Таким чином, ваша машина завжди поряд, і ви можете досягати оптимальної продуктивності, комплектуючи замовлення.


easyPILOT Control — завдяки машині № 1 усе під контролем.


Увімкнувши режим easyPILOT Control, ви можете збільшити кількість підборів на годину всього одним жестом. Інтуїтивно прості у використанні опції easyPILOT Control Bar, easyPILOT Control Band і імпульсний режим easyPILOT Control допоможуть вам ефективніше комплектувати замовлення. Просте подвійне чи потрійне натискання на Control Bar, і ECE починає рухатися. Після подолання заданої відстані ECE зупиняється автоматично, але машину можна також негайно зупинити одним натисканням на Control Bar. Машиною ECE можна також упевнено керувати, надягнувши Control Band на зап’ясток. Якщо двічі натиснути кнопку і утримувати палець, машина проїде задану відстань і зупиниться, щойно ви відпустите кнопку. Імпульсний режим найкраще доповнює наявні інтуїтивно прості можливості керування ECE. За допомогою стрілок на пульті дистанційного керування № 1 пересувається вперед і назад — оптимальне рішення для коротких відстаней.


Content ECE Kampagne
Content ECE Kampagne (1)

Літій-іонні акумулятори Jungheinrich допоможуть вам вийти за межі конкуренції: це максимальна ефективність і на 20% менше витрат енергії. Утричі більший строк служби. Надзвичайно швидке заряджання. Відсутність потреби в ТО. Зменште TCO парку машин, мінімізувавши експлуатаційні витрати.

Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення