0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Produkte

Продукція

Найкращі рішення й продукти виникають, коли компетенція у сфері логістики поєднується з досвідом. Це можна сказати про нашу нову техніку, навантажувачі що були у використанні, орендну техніку, стелажі та складські системи, а також IT-системи та спеціальні версії машин, виготовлені на замовлення.

Вам необхідне рішення для транспортування піддонів, штабелювання або комплектування замовлень? Ви бажаєте отримувати вигоду від ефективних та надійних матеріальних та товарних потоків? Та ще й максимально ефективно, безпечно і з дотриманням вимог щодо безпеки та стабільно розвитку? Наш асортимент продукції дозволить знайти рішення для будь-яких ваших завдань. Він сягає від найсучаснішої підйомно-навантажувальної техніки, б.в. навантажувачів,  орендної техніки до автоматизованої техніки  і продуманих стелажних і складських систем.
Окрім розробки, виробництва і збуту нової техніки, включаючи логістичні системи, ми також здаємо в оренду навантажувачі, як нові, так і такі, що вже були у використанні, відновлюємо та продаємо б/в навантажувачі, пропонуємо послуги з технічного обслуговування та ремонту, а також постачаємо запчастини. Разом з повним набором супутніх фінансових послуг ми в змозі забезпечити супровід продукту протягом усього його життєвого циклу.

Наше портфоліо:

Техніка індивідуальної конфігурації

Потрібна техніка машини для штабелювання та буксирування або шатли? З електричним, дизельним або газовим двигуном? У нашому асортименті знайдуться машини для будь-яких потреб. І це ще не все: купуючи нові навантажувачі, ви можете самі обрати конфігурацію, що відповідатиме вашим умовам експлуатації.

Легко. Вчасно. Вигідно.

Коли бракує ресурсів, оренда навантажувачів у нас— правильний вибір. На будь-який термін: вилковий навантажувач, комісіонер або підйомний візок , оренда від Jungheinrich — саме те, що вам потрібно. Ми вчасно доставимо необхідний вам навантажувач у необхідне місце.

Як нова. Якість Jungheinrich.

JUNGSTARS — це професійно відновлена б/в техніка від Jungheinrich, що є однією з найкращих на ринку. Наше якісне 5-зіркове відновлення гарантує повернення кожній машині повної технічної справності й бездоганного зовнішнього вигляду з дотриманням умов діючих стандартів безпеки. 

Автоматичні компоненти: Ефективна логістика

Так працює логістика: від виробництва всіх важливих компонентів до проектування та реалізації рішення, що ідеально відповідає вашим вимогам, та розробки індивідуальної концепції сервісного обслуговування — ми пропонуємо своїм клієнтам усі переваги інтегрованої бізнес-моделі.

Унікальний пакет

Забезпечення ефективного використання енергії — одна з наших основних цілей. Наша компанія єдина в галузі сама розробляє і виготовляє не лише машини та системи керування, а й програмне забезпечення, акумулятори та зарядні пристрої. Ваша перевага — цілісна система від одного постачальника.

Знання і сталь

Ми знаємо, що оптимально спланований стелаж — це кістяк складу. Через це ми вже 60 років покладаємося на власні розробки, індивідуальні рішення та найвищу якість.

Керування парком машин для більшої ефективності

Зниження витрат на складі: цифрові рішення для керування парком машин від Jungheinrich — ідеальні інструменти. Система, що складається з п’яти модулів, також підвищує рівень безпеки на складі: так само, як система керування доступом EasyAccess. Усю інформацію можна знайти тут.

Індивідуальні рішення для логістики

Створюючи спеціальні версії машин, Jungheinrich допомагає підприємствам різних галузей промисловості оптимізувати перевезення й процеси на виробництві відповідно до своїх потреб, робити їх максимально ефективними та безпечними, а також готувати до можливих змін у майбутньому. 

Надійність і безпека

Використовуючи системи на базі радіозв’язку, ви можете значно зменшити свої витрати й гнучко реагувати на зміни пріоритету завдань.

Інструкції з експлуатації для всіх типів техніки та зарядних пристроїв Jungheinrich.