0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Handhubwagen

Ручні гідравлічні візки

Ручні гідравлічні візки: велика вантажопідйомність і маневреність

Наші ручні гідравлічні візки — це бюджетне рішення для частих перевезень на малі відстані. У нас знайдеться оптимальна модель під будь-які вимоги. Завдяки великій вантажопідйомності, до трьох тон, і легкому маневруванню за умов обмеженого простору ручні штабелери можуть бути ідеальними помічниками на вашому складі. 

Якщо вам доводиться щодня перевозити велику кількість товарів і важкі вантажі на короткі відстані, то ви відчуєте всі переваги наших ручних гідравлічних візків. Завдяки великій вантажопідйомності, до трьох тон, і легкому маневруванню в обмеженому просторі ручні штабелери — ідеальні помічники для вашого складу. Хромовані осі та втулки коліс і шарнірів забезпечують легкий хід і мінімальний рівень шуму, коли ви тягнете візок чи штовхаєте перед собою.

На ручних гідравлічних візках завдяки великому вибору версій можна перевозити не лише стандартні європіддони, а й спеціальні піддони та піддони для товарних стійок. Таку можливість забезпечують вила з діапазоном регулювання від 140 до 585 мм різної довжини — аж до 2400 міліметрів.

Світовий бестселер серед ручних гідравлічних візків

Класика серед наших ручних гідравлічних візків, модель AM 22, користується найбільшим попитом у своєму класі. Чому? Через надзвичайну легкість і зручність у керуванні. Втулки та шарніри з тефлону забезпечують спокійний хід і тривалий строк служби. Поліпшена гідравлічна система зменшує зусилля, необхідне для підйому вил. Спеціальний клапан дозволяє опускати вантажі дуже обережно. Завдяки значно зменшеній довжині передньої частини цей ручний гідравлічний візок легко розвертається в обмеженому просторі.

Ми розробили практичні модифікації класичної моделі для різних випадків. Наприклад, візок AM 15l настільки низький, що може підіймати навіть пласкі піддони. AM 30 дозволяє перевозити навіть дуже важкі вантажі завдяки вантажопідйомності 3000 кг. А на AM V05 завдяки підтримці різних режимів можна перевозити не лише стандартні піддони, а й спеціальні та призначені для товарних стійок. Ручний гідравлічний візок AM 22 також доступний у версії зі зменшеним рівнем шуму!

Ручний гідравлічний візок з точними вагами

На складі, виробництві та у відділі доставки товари часто потрібно не лише перевозити, а й зважувати. Для цього підходить наш ручний штабелер з мобільними вагами, орієнтований на роботу за принципом «Ваги до товару». І робота з важкими вантажами стає легкою. Ваги на наших ручних гідравлічних візках мають високу точність. Елементи ваг, розташовані на чотирьох кінцевих точках вил, забезпечують точний розрахунок ваги за нахилу до 2 градусів.