0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Regal-Shuttle

Стелажні шатли

Шатл для високих показників вантажообігу

Шатл дає багато переваг: високі показники вантажообігу за повного заповнення чи випорожнення каналу для піддонів, завантаження й розвантаження піддонів без зіткнень, оптимальне використання простору за рахунок малої висоти стелажних секцій.

Наші шатлові системи, до складу яких входять транспортувальники, базові навантажувачі та канальні стелажі, забезпечують послідовне використання простору складу. У стелажі можна розташувати багато каналів для піддонів у висоту й ширину. Невелика висота каналів дозволяє оптимально використовувати доступну висоту складу. Будь-який навантажувач Jungheinrich із достатньою залишковою вантажопідйомністю можна використовувати як базову машину.

Напівавтоматичний склад зі стелажним шатлом

Найбільшої ефективності стелажний шатл досягає під час повторних операцій завантаження й розвантаження з використанням одного каналу для піддонів. Шатл установлюється на вила базового навантажувача та розташовується в каналі для піддонів. Він самостійно пересувається під піддонами, що зберігаються, без з’єднання з базовим навантажувачем. Після опускання першого піддона та натискання кнопки пуску на операційному терміналі система керування самостійно виконує всі горизонтальні та вертикальні переміщення. Датчики розпізнають положення наявних піддонів і за рахунок цього забезпечують завантаження й розвантаження нових піддонів без зіткнень. Під час руху транспортувальника водій навантажувача може взяти наступний піддон і розпочати наступну операцію завантаження. 

Зручний у використанні пульт дистанційного керування

Обмін даними між операційним терміналом і системою керування шатлу здійснюється за допомогою бездротового з’єднання в двох напрямках. Пульт дистанційного керування розташований у полі зору водія. Завдяки зручно розташованим функціональним кнопкам і зрозумілим індикаторам під час роботи з пультом не виникає жодних труднощів. Пульт можна використовувати як мобільне рішення. Як альтернативу для керування можна також використовувати сенсорний екран уже наявного термінала радіозв’язку.

Варіанти шатлових систем для більшої гнучкості

Різні варіанти шатлових систем дозволяють транспортувати різні носії вантажів, такі як європіддони чи промислові піддони, у межах однієї стелажної системи. При цьому датчики автоматично розпізнають розмір піддонів. Також можна легко реалізувати завантаження й розвантаження за принципами LiFo («Останній зайшов, перший вийшов») та FiFo («Перший зайшов, перший вийшов»). Під час повного випорожнення каналу стелажний шатл автоматично транспортує кожен піддон із каналу на сторону розвантаження, де він підбирається штабелером і перевозиться в секцію відвантаження товарів. Цю функцію можна також використовувати, коли потрібно відвантажити не всі піддони, а лише певну кількість. Коли завантаження чи розвантаження не відбувається, можна налаштувати автоматичне транспортування всіх піддонів на сторону розвантаження. Для ефективної роботи складу-холодильника надзвичайно важливе ефективне використання простору. Шатл для піддонів у низькотемпературному виконанні можна використовувати за температури до –30° C. Другий набір акумуляторів із зарядною станцією значно підвищує коефіцієнт готовності до роботи.

Шатлові системи з захистом персоналу

Для великих стелажних систем із пульта дистанційного керування можна вибрати до 69 різних транспортувальників. Для цього оператор просто змінює код на пульті дистанційного керування, щоб отримати доступ до наступного транспортувальника. Опціональна система захисту персоналу попереджає несанкціонований доступ до каналу для піддонів або робочого проходу. Вмикається сигналізація, транспортувальники стелажної шатлової системи зупиняються. Для авторизованих вилкових навантажувачів, які розпізнаються автоматично, під час обслуговування стелажів не виникає жодних перешкод.