0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Logistik

Логістика

У часи глобалізованої логістики економний аутсорсинг стає стандартом. Ми можемо запропонувати вам широкий асортимент продукції для оптимізації потоків товарів і систем постачання, зокрема індивідуальні рішення для автоматизації.

Постачальник послуг Rudolph Logistik

Рудольф Логістик впроваджує комплексні логістичні рішення в різних галузях. Процеси були оптимізовані за рахунок використання наших автоматично-керованих транспортних засобів. 

Усе для безпомилкових процесів, спланованих на перспективу

Дедалі коротші строки постачання, ціновий пресинг, дедалі складніші вимоги щодо дистрибуції — логістикапереживає період важких випробувань. Кожного року в галузі доводиться знаходити новий потенціал для економії, щоб витримати конкурентну боротьбу на глобальному ринку. З нами ви можете бути впевнені в майбутньому.

Ми допоможемо вам зробити процеси гнучкими, мінімізувати витрати коштів і часу. Ми завжди докладаємо зусиль, щоб логістичний процес був безшовним і безпомилковим, наскільки це можливо, і щоб безпека вашого персоналу була завжди на передньому плані. Наша високоефективна IT-інфраструктура гарантує вам ефективність і прозорість, що виражається, наприклад, у бездоганному відстеженні відправлень.

Вам доводиться працювати з різними носіями вантажу, а асортимент продукції дедалі більшає? Ми пропонуємо вам і всім партнерам у сфері логістики індивідуальні рішення й готові завжди підтримати вас завдяки щільній мережі сервісних представництв.

Від автоматизації до заощадження енергії

Логістика складається з багатьох шарів і завжди вимагає специфічних рішень. Тому кількість варіантів реалізації на базі різних технологій та процесів майже необмежена. Наші склади з висотними стелажами й вузькопрохідні склади, наприклад, гарантують деяким клієнтам оптимальне використання простору та швидкий підбір. Для інших клієнтів запорукою успіху стали наші автоматичні склади дрібних деталей. За допомогою нашої системи керування складом (СКС) і перспективних рішень у сфері IT можна автоматизувати багато процесів (повністю чи частково). 

У такий спосіб ви можете підтримувати цілодобову роботу своєї логістики з мінімальною кількістю втручань персоналу — економніше й безпечніше, ніж раніше, та завжди з максимальною ефективністю. Однак наші високоефективні, у рази потреби повністю електрифіковані навантажувачі та самохідні системи транспортування (AGV) також у змозі допомогти вам оптимізувати процеси. Ми робимо все це, щоб підготувати ваші процеси до вимог логістики 4.0: зробити їх економними, безпечними й максимально ефективними.