0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Routenzug-Anhänger

Причепи для буксирних тягачів

Причепи до буксирів для виконання будь-яких завдань

Буксирний потяг складається з тягача та мінімум одного, однак зазвичай кількох причепів. Це оптимальне рішення, коли на складі чи на виробництві потрібно перевозити різні вантажі, бо до складу буксирного потяга можна включати причепи різних типів.

На виробництві зі строгим дотриманням строків вчасне підвезення й відвезення матеріалів до обладнання має вирішальне значення. Можливості використання класичних вилкових навантажувачів тут обмежені, бо в більшості випадків потрібно використовувати кілька машин одночасно. Це означає більші інвестиції та експлуатаційні витрати, а також вищу небезпеку аварій через більшу кількість машин. Причепи до буксирів — це оптимальне рішення, бо потяг може об’їжджати кілька машин і перевозити різні вантажі на різних причепах, потребує менших експлуатаційних витрат і забезпечує більш спокійну транспортну ситуацію на виробництві та складі.

Причепи: дві версії, маса можливостей використання

На наших причепах для буксирів ви можете перевозити найрізноманітніші вантажі. Ви можете вибрати один з двох базових варіантів: причепи портальної конструкції (GTP) та з E-подібною рамою (GTE). Маючи багаторічний досвід, ми знаємо, що для специфічних умов використання потрібні також специфічні навантажувачі. Це стосується здебільшого завдань, надто складних для машин серійної комплектації через особливості перевезень на підприємстві, незвичайні вантажі чи обмежений простір. Тому ми адаптуємо причепи свого виробництва в індивідуальному порядку. У такий спосіб ми поєднуємо якість і економічність серійного виробництва з індивідуальними вимогами наших замовників. Таку можливість забезпечує модульність усіх машин в асортименті Jungheinrich.

Наші надійні портальні причепи (GTP 110/210/216) можуть перевозити великі й важкі вантажі — до 1600 кг, залишаючись гнучкими й економними в роботі. За рахунок можливості завантаження причепів з обох боків один і той самий потяг можна використовувати на різних маршрутах. Промислові причепи доступні з двома системами керування: на вибір з поворотними й фіксованими роликами або з системою руху за заданою траєкторією для перевезень в обмеженому просторі. В останньому випадку всі ролики поворотні. Це забезпечує їх простоту у використанні. 

Компактні та зручні причепи з E-подібною рамою (GTE 106/212/312) придатні для перевезення великих і важких компонентів — до 1200 кг. На них можна, наприклад, перевозити компоненти для обладнання зі складу на місце монтажу. Компоненти перевозяться на піддонах (носіях великогабаритного вантажу). Завдяки цьому причепи легко завантажуються та відрізняються гнучкістю у використанні. Причепи GTE можна приєднувати будь-якою стороною, тому завантаження й розвантаження можливе з обох боків. Центральна вісь забезпечує відмінне дотримання траєкторії: навіть за великої довжини потяга й за умов обмеженого простору причепи точно повторюють траєкторію руху тягача. Таким чином, водії можуть безпечно рухатися у проходах між стелажами та поза ними, легко уникаючи перешкод. Приєднання та від’єднання здійснюється дуже легко й швидко. 

Великий асортимент

Звісно ж, у нас знайдуться тягачі для ваших причепів індивідуальної конфігурації, однак причепи можна також використовувати з навантажувачами. Ми також пропонуємо комплексні рішення: планування складу з нуля, під час якого стелажі й машини розглядаються як складові однієї системи, взаємодія яких повинна бути ідеальною. У цьому є смисл, якщо операції на вашому підприємстві відповідають строгим правилам, наприклад, коли потрібно підвозити вантажі до машин чи відвозити їх. У такому випадку буксирні тягачі є смисл підключити до системи керування та ПЗ. Під час консультацій ми зосереджуємося саме на цьому аспекті. Ми покажемо вам засоби й шляхи, щоб зробити процеси на виробництві більш простими та ефективними. Звертаючись до Jungheinrich, ви отримуєте все від одного постачальника, зокрема сервіс наших продуктів і систем.