+38 044 583 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Über uns

Про нас

Компанія Jungheinrich AG зі штаб-квартирою у Гамбурзі — провідний постачальник рішень для інтралогістики в усьому світі. Понад 60 років у центрі нашої уваги знаходяться запитання й побажання клієнтів.

7 серпня 1953 р. д-р Фрідріх Юнгхайнріх відкрив невеличку майстерню з 30 робітниками у Гамбурзі, таким чином заклавши фундамент успішної компанії світового рівня. Сьогодні понад 16 000 працівників Jungheinrich у 39 країнах, зокрема понад 5500 у Німеччині, працюють для вас: розробляють, реалізують, оптимізують і підтримують найкращі рішення для інтралогістики відповідно до ваших потреб. Щоб клієнти отримували максимальну користь.

Для цього ми пропонуємо вам усю необхідну продукцію: від звичайних навантажувачів до логістичних систем з повною автоматизацією та продуманими програмними рішеннями, які об’єднують машини, системи й процеси. А на додаток — інноваційний сервіс та фінансові послуги з можливістю гнучкого комбінування. Для максимального вантажообігу та найефективнішого потоку матеріалів.

Завдяки щільній мережі прямого збуту, до якої входять 23 філії та опорних пункти, а також понад 200 виїзних фахівців, що займаються розробкою індивідуальних рішень, ми можемо надати вам усе необхідне. Саме тоді й саме там, де потрібно. Усе від одного постачальника. Усе найвищої якості — виготовлено в Німеччині. У кожній з наших філій вам будуть раді влаштувати тест-драйв навантажувача Jungheinrich, який вас цікавить. Навантажувачі багатьох типів можна придбати одразу.

Однак якість Jungheinrich не перестає вражати й після купівлі: до ваших послуг 1100 сервісних інженерів, з яких немає жодного, хто знаходився б на відстані більше 15 км від підприємств наших клієнтів.

Ультрасучасний центр запчастин у Кальтенкірхені, на північ від Гамбургу, забезпечує готовність запчастин до постачання 24 години на добу, 365 днів на рік.

Шукаєте надійного партнера, який допоможе вам знайти рішення для оптимізації потоків матеріалів і товарів на підприємстві, а також буде креативним і гнучким? Партнера, який зможе не лише консультувати щодо процесів, а й постачати відповідні машини й складську техніку, а також розробляти й реалізувати комплексні системні рішення? Наша компанія може стати для вас єдиним постачальником: комплексний підхід, орієнтація на довгострокові перспективи та переваги прямого збуту є стовпами, на яких тримається наша компанія.

Далекоглядність і наполегливість у вирішенні проблем допоможуть нам знайти разом з вами рішення, що будуть оптимальними для вашого підприємства. Покладіться на наші знання й досвід виробника, постачальника послуг і комплексних рішень для інтралогістики, що налічує понад 60 років. З такою базою ми в змозі дати вашому підприємству стимули, що виведуть його на правильний курс, викликати ваше захоплення, принести вам натхнення і рухатися вперед разом з вами.

Jungheinrich поруч з вами

Ми будемо раді проконсультувати вас особисто, зокрема на вашому підприємстві. За допомогою функції пошуку ви знайдете найближче до вас представництво, а також дані контактної особи, до якої можна звернутися. Будемо раді вас бачити!

Майбутнє з чіткою позицією та послідовністю в діях

Ефективність, літій-іонні акумулятори, безпека, цифрові технології та автоматизація — ключові аспекти розвитку світу та нашої галузі. У нас є чітка позиція щодо кожного з них: підтримати розмову зможе лише той, хто пропонує рішення. Дізнайтеся більше про підхід Jungheinrich  до актуальних питань.

Кар'єра в одній з найуспішніших компаній

Jungheinrich AG — одна з найбільш успішних компаній у сфері інтралогістики в усьому світі. Як найвідоміший роботодавець галузі Jungheinrich пропонує чудові перспективи для фахівців багатьох напрямків. 

Актуальні публікації та заплановані заходи

Тут ви знайдете актуальну інформацію про Jungheinrich, наші статті й матеріали для преси.