0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Über uns

Про нас

Ефективні процеси - основа успіху будь-якої компанії. Зосереджуючись на пристрасті до внутрішньої логістики, ми надаємо нашим клієнтам рішення, системи та послуги з урахуванням їхніх індивідуальних вимог та галузі, в якій вони працюють.

Jungheinrich поруч з вами

Ми будемо раді проконсультувати вас особисто, зокрема на вашому підприємстві. За допомогою функції пошуку ви знайдете найближче до вас представництво, а також дані контактної особи, до якої можна звернутися. Будемо раді вас бачити!

Майбутнє з чіткою позицією та послідовністю в діях

Ефективність, літій-іонні акумулятори, безпека, цифрові технології та автоматизація — ключові аспекти розвитку світу та нашої галузі. У нас є чітка позиція щодо кожного з них: підтримати розмову зможе лише той, хто пропонує рішення. Дізнайтеся більше про підхід Jungheinrich  до актуальних питань.

Наша мета бути як можна ближче до вас

Вас вітає Юнгхайнріх Ліфт Трак ТОВ - дочірнє підприємство німецького концерну Jungheinrich AG. Вже 15 років ми працюємо на ринку України де реалізуємо надійні та високотехнілогічні рішення для внутрішньоскладської логістики.

Кар'єра в одній з найуспішніших компаній

Jungheinrich AG — одна з найбільш успішних компаній у сфері інтралогістики в усьому світі. Як найвідоміший роботодавець галузі Jungheinrich пропонує чудові перспективи для фахівців багатьох напрямків. 

Актуальні публікації та заплановані заходи

Тут ви знайдете актуальну інформацію про Jungheinrich, наші статті й матеріали для преси.