Stage Gabelstapler

Вилкові навантажувачі

Вилкові навантажувачі — ефективні універсали

Наші вилкові навантажувачі можна використовувати майже на кожному складі: вони вже проявили себе як справжні універсали. Який би варіант ви не вибрали, компактний, з електричним двигуном, чи з потужним двигуном внутрішнього згоряння, наші навантажувачі з противагою — це завжди правильний вибір.

Оптимальний вилковий навантажувач для будь-яких потреб

Вам потрібна велика потужність за високої рентабельності? Наші вилкові навантажувачі відповідають цим критеріям. При цьому вони надзвичайно повороткі й забезпечують надійну доставку вантажів як у приміщеннях, так і просто неба. Завдяки великій вантажопідйомності навіть важкі вантажі для навантажувачів з противагою — не проблема: вони легко підіймають до п’яти тон. 

Навантажувач із противагою: електричний чи з двигуном внутрішнього згоряння?

У нашому асортименті є як електричні штабелери, так і вилкові навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння. Який тип кращий для вас, залежить від особливостей вашого складу.

На вузькопрохідному складі найбільш ефективними будуть наші електричні навантажувачі з противагою компактної конструкції. Завдяки використанню інноваційної технології вони також мають покращені ходові властивості, забезпечують більший вантажообіг і менше потребують обслуговування. Регенеративне гальмування зменшує витрати енергії, що дозволяє машинам працювати ще довше від одного заряду акумулятора. 

Наші дизельні та газові вилкові навантажувачі — це надзвичайно надійні та потужні машини. Їх вантажопідйомність становить від 1,6 до 5 тон, що гарантує максимально ефективну роботу. При цьому наші навантажувачі з противагою дуже тихі та ергономічні. Якщо машинам на вашому складі доводиться часто змінювати напрямок, виберіть навантажувач із гідростатичним приводом. А для перевезень на великі відстані краще підійдуть машини з гідродинамічним приводом.

Висока ефективність без шкоди довкіллю

Збільште вантажообіг у приміщеннях свого складу та на прилеглій території до максимуму за допомогою наших вилкових навантажувачів з електродвигуном. Вони не лише надзвичайно маневрені, а й можуть похвалитися високою потужністю за мінімальних витрат енергії завдяки інноваційним трифазним двигунам. 

Висока ефективність протягом усієї зміни

Наші вилкові навантажувачі на дизельному пальному та газі — це втілення високої потужності. Їх надійні, потужні двигуни випробувані за промисловими стандартами та розраховані на великий строк служби.