0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
24V campaign2020

Літій-іонні візки/штабелери для покращення вашого бізнесу.

Покращуйте свій бізнес з точки зору ефективності, комфорту, безпеки та стабільності. 
 

Jungheinrich 24 Вольтові літій-іонні візки та комісіонери - це не тільки майбутнє успішного бізнесу - вони представляють сьогодення. Прямо тут і зараз до ваших послуг. Літій-іонна технологія-єдиний логічний вибір для удосконалення вашого бізнесу-від більш ефективного робочого процесу завдяки революційній системі заряджання з простим поводженням до величезних екологічних переваг.


Picture 24V Do not just buy


Дізнайтеся про свої переваги заздалегідь. 


Представники сімейства літій-іонної техніки: наш асортимент підйомно-вантажної техніки. 

Візки, штабелерів, горизонтальні комісіонери - це все техніка з літій-іонним акумулятором. Деякі з них є першими у своєму роді у світі (зі стаціонарною літій-іонною батареєю). Деякі з них побили рекорди (з найвищими показниками підбору), а деякі з них навіть отримали нагороду за дизайн. Просто виберіть з більш ніж 30 продуктів, щоб знайти найкраще для свого бізнесу.


Літій-іонні комісіонери та візки 

Літій-іонні штабелери 

Більше літій-іонних штабелерів 

Перейдіть на літій-іонні візки та штабелери та скористайтеся нашою літій-іонною енергією.

Наші літій-іонні візки підтримають вас у ваших повсякденних операціях на складі, таких як вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування вантажів на короткі, середні та великі відстані. Наші літій-іонні штабелери підходять для укладання та перевезення піддонів, а також для періодичного збирання замовлень-на будь-якій висоті підйому та на будь-якій відстані транспортування.

Окрім електроприводу, ви також можете покластися на переваги літій-іонних акумуляторів! Скористайтеся тривалим часом роботи в багатозмінному режимі завдяки швидкій та проміжній зарядці акумуляторів. Це забезпечить цілодобову доступність ваших вантажівок. Також можна зменшити споживання енергії до 20 відсотків. Літій-іонні акумулятори, які не потребують технічного обслуговування, усувають зусилля та витрати на технічне обслуговування.

Заощаджуйте час та гроші, ознайомившись з нашим портфоліо літій-іонних візків та літій-іонних штабелерів.

Не сумнівайтеся, запитуйте!

Отримуйте швидкі відповіді та приймайте рішення. Натомість отримайте швидкі відповіді та рішення: Якщо у вас є ще запитання щодо наших літій-іонних продуктів, можливостей купівлі та оренди або вашого поточного літій-іонного парку, просто звертайтесь до нас або телефонуйте нам. Наші експерти Jungheinrich проконсультують вас та допоможуть обрати рішення яке вам найбільше підходить.


Запит консультації щодо літій-іонної техніки 

Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення