0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Automatisierte Förderzeuge (1)

Автоматизовані компоненти

Правильні автоматизовані компоненти для переходу вашої інтралогістики на наступний рівень

За допомогою великого вибору продуманих і прогресивних компонентів для автоматизації ми підготуємо вашу інтралогістику до всіх можливих труднощів. Повний асортимент обладнання для часткової та повної автоматизації створює для вас найгнучкіші можливості. 

Автоматизація з використанням оптимально узгоджених компонентів

Сім правил логістики:  доступність правильного товару в правильній кількості, у правильному стані, у правильному місці, у правильний час, для правильного клієнта за правильною ціною. Працюючи за цим принципом ви ваша логістика і ваші клієнти стають особливими.  І саме тому стандартні рішення «з конвеєра» не для вас. Автоматизація логістичних процесів повинна відповідати вашим індивідуальним потребам. 

Щоб спроектувати та реалізувати рішення, що ідеально відповідатиме вашим вимогам, ми використовуємо комплексну систему модульних компонентів автоматизації.  До якої входять автоматизована техніка (AGV) для виконання найрізноманітніших задач, системи для автоматизації складу для піддонів і ящиків, а також, за необхідності, технології комплектування замовлень. Всі ці компоненти об`єднуються в єдину гармонійну систему за допомогою IT-інфраструктури Jungheinrich. 

Найвища якість компонентів власного виробництва і сервісу

Усі компоненти для автоматизації, що мають вирішальне значення, ми виготовляємо самі, щоб бути певними, що вони відповідають нашим високим стандартам якості. Це також означає наступне: послуги з ремонту й сервіс, що ми пропонуємо, також відповідають цим високим стандартам. У такий спосіб ми робимо свій внесок у забезпечення безперебійності та надійності ваших виробничих процесів. Автоматизована навантажувальна техніка, що є базовими компонентами наших самохідних систем транспортування, конструюються на базі серійних машин, які пройшли багато випробувань і чудово показали себе на практиці. В галузі автоматизації складу ми використовуємо стелажні системи та  вантажозахоплювальні пристрої власного виробництва.

Повна чи часткова автоматизація збільшує глибину вертикальної інтеграції

У будь-яких виробничих і складських приміщеннях, де виконуються багато завдань що регулярно повторюються, можна використовувати автоматизацію, щоб забезпечити успіх вашої компанії за рахунок збільшення глибини вертикальної інтеграції. Якщо вас цікавить часткова чи повна автоматизація, наші консультанти з логістики та фахівці з продукції охоче допоможуть вам і проконсультують щодо всіх компонентів. Наша мета — забезпечити максимальну надійність процесів, стабільність і успішність логістики вашої компанії.

Безпечні та ефективні транспортні процеси

Автоматичні машини та повністю автоматизовані транспортні операції — центральні ланки самохідних систем транспортування (AGV). Інтелектуальні компоненти дозволяють нам автоматизувати випробувані стандартні машини та адаптувати їх відповідно до ваших вимог.

Ваші потоки матеріалів у надійних руках

Вища продуктивність: наше обладнання відкриває нові можливості. Jungheinrich пропонує продумані рішення на основі інноваційного обладнання для транспортування піддонів і ящиків для нових і вже існуючих комплексів. Ми розробимо оптимальну конфігурацію. Ефективно, швидко, надійно.

Ефективність, точність, індивідуальність

Автоматичні склади для піддонів чи дрібних деталей — це компактні системи, що поєднують стелажі систему, ПЗ і панелі керування. Тут важливі максимальна динаміка й точність за оптимальної енергоефективності. Якщо всі компоненти ідеально взаємодіють, автоматизоване рішення швидко окупається.