0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Schubmaststapler

Штабелери з висувною щоглою

Штабелери з висувною щоглою — маневрені й високопродуктивні

Понад 60 років наші штабелери з висувною щоглою надійно та ефективно працюють на складах по всьому світі. При цьому електричні штабелери з висувною щоглою встановлюють нові стандарти в умовах обмеженого простору завдяки компактності та великій висоті підйому.

Принцип дії штабелера з висувною щоглою

Штабелер із висувною щоглою має дві сильні сторони: по-перше, компактність, по-друге, велика висота підйому — аж до 13 000 міліметрів. Підбираючи вантажі, такий штабелер висуває свою щоглою вперед, доки вила перед машиною не будуть вільні. Ця операція називається висуванням. Після цього здійснюється «повернення»: відтягування вантажу в простір між передньою та задньою віссю для перевезення. За рахунок цього зменшується загальна довжина штабелера, що робить його надзвичайно поворотким. Окрім того, поліпшується стабільність під час руху та зменшується потреба в компенсації за допомогою противаг. У такий спосіб наші електричні штабелери з висувною щоглою можуть упевнено перевозити вантажі до 2,5 тон.

Електричні штабелери з висувною щоглою Найкращий вибір для вузьких проходів між стелажами

Що менше ширина проходу, то більше стелажів можна розташувати на однаковій площі. Тому вузькі проходи між стелажами якнайкраще підходять для оптимального використання простору. Саме тут наші електричні штабелери з висувною рамою показують, на що здатні. Адже завдяки висувній рамі та компактності конструкції за рахунок цього вони можуть працювати у вузьких проходах без жодних труднощів. При цьому штабелери з висувною рамою досить швидко прискорюються, мають велику висоту швидкість підйому та висування рами, і за рахунок цього можуть значно збільшити вантажообіг. Крім того, різноманітні пакети обладнання — від Efficiency до drive&liftPLUS — ураховують індивідуальні вимоги вашої компанії та особливості складських систем, які ви використовуєте. У такий спосіб ви забезпечите швидкий обіг піддонів навіть за великої висоти підйому, а також високу швидкість руху під час перевезень на великі відстані.

Штабелери з висувною щоглою для роботи в приміщеннях і просто неба

Окрім варіантів із різною висотою підйому та вантажопідйомністю в нашому асортименті штабелерів із висувною щоглою також є машини для роботи на різних видах підлоги. Якщо ви, наприклад, використовуєте свої штабелери як у приміщеннях, так і на вулиці, то варто зупинити вибір на моделі ETV C16/C20 з супереластичними шинами. Вони забезпечують високий рівень безпеки електричних штабелерів із висувною рамою під час руху по будь-яких покриттях — від гладкого бетону до нерівного асфальту. Для роботи на вулиці можна додатково встановити кабіну, що захищатиме водія від несприятливих погодних умов. 

Зниження витрат завдяки штабелерам із висувною щоглою

Наші електричні штабелери з висувною щоглою мають багато переваг, що стосуються як технічної частини, так і ергономіки. Сюди входить наша інноваційна технологія рекуперації енергії під час гальмування, яка значно зменшує споживання енергії. Її використання дозволяє зменшити ваші експлуатаційні витрати на 20% у довгостроковій перспективі. Для ще більшої ефективності та вищого рівня безпеки у вашому розпорядженні численні функції керування та контролю: від різних програм руху та контролю доступу за допомогою PIN-коду до попереднього вибору висоти.