0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Neufahrzeuge

Нова техніка

Навантажувачі що піднімуть вашу інтралогістику на новий рівень.

За допомогою нової техніки від Jungheinrich з індивідуальними конфігураціями ви зможете вдихнути нове життя  в ваш товарний та матеріальний потік -  з найвищим рівнем ефективності , потужності, безпеки та стабільності.  Все з урахуванням ваших індивідуальних потреб. 

Високоякісні навантажувачі — є важливою складовою будь-якого нового інтралогістичного рішення.  Де б вам не доводилося перевозити вантажі в межах підприємства, на складі чи на виробництві, наша компанія готова надати вам свою підтримку як досвідчений виробник і розробник технологій. Потрібна техніка для підйому, штабелювання, буксирування чи комплектування? Віддаєте перевагу електричним, дизельним чи газовим приводам? Чи для вас найкращим буде ручний гідравлічний візок? Разом ми знайдемо найкраще технічне рішення, що відповідатиме вашим вимогам: наш широкий асортимент завжди відповідає сучасним стандартам. До нього входять усі види підйомних візків, вилкових навантажувачів, комісіонерів, штабелерів із висувною рамою, тягачів, причепів і шатлів. Великий вибір варіантів приводів і двигунів допоможе знайти ідеальне рішення для виконання завдань інтралогістики на вашому підприємстві.

Ефективні універсали

Шукаєте рішення для перевезення ящиків з винами зі складу в магазин чи стіл для складання інструментів у майстерні? Наші підйомні візки можна використовувати в найрізноманітніших цілях.

Незамінний помічник за будь-яких умов використання

Завдяки нашим комісіонерам ви не лише збільшите частоту підбору замовлень на висоті до одинадцяти метрів. Ви також підвищите рівень безпеки руху та ефективність роботи навіть за найскладніших умов експлуатації. 

Коли кожна секунда має значення

Наші нові річтраки з оптимізованою вантажопідйомною щоглою визначають стандарти ефективності! Збільшення продуктивності на 2% завдяки опції Jungheinrich downingPRO.

Незамінні помічники на складі

Потрібно штабелювати піддони чи комплектувати замовлення з окремих товарів? Наша вузькопрохідна техніка для висотних стелажів без проблем впораються з обома задачами. Дізнайтеся, який з наших  вузькопрохідних штабелерів для висотних стелажів найбільше підходить для вашого складу.

Оптимальний навантажувач для вашого складу

Шукаєте рішення для транспортування вантажів всередині та за межами складу? Тоді наші вилкові навантажувачі стануть вам у нагоді! Яким би двигунам ви не віддавали перевагу, електричним чи внутрішнього згоряння, у нас ви знайдете оптимальний навантажувач для свого бізнесу.

Ефективність і компактність

Вони потужні, компактні та майже не потребують обслуговування. Наші електричні тягачі та буксири показують переконливі результати під час перевезень як у приміщеннях, так і просто неба.

Дві моделі, незліченні можливості

Вони витривалі, можуть підійняти майже будь-який вантаж, потребують мало енергії та завжди дотримуються заданої траєкторії: причепи до буксирів під замовлення від Jungheinrich забезпечують ефективну роботу як на виробництві, так і на складі. 

Ефективне складування

Високі показники вантажообігу, завантаження й розвантаження піддонів без зіткнень із оптимальним використанням простору: це можливо завдяки нашій шатловій системі. Таке рішення можна реалізувати практично з кожним штабелером Jungheinrich.