0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Einzelhandel & Großhandel

Роздрібна й гуртова торгівля

Високий темп і гнучкість за оптимального рівня ефективності витрат — ось основні вимоги до логістичних процесів у роздрібній та гуртовій торгівлі. Бум електронної комерції — один з основних чинників, що вимагає від кожної компанії продуманих рішень. Тут важлива буквально кожна хвилина.

Earthquake-proof and efficient

Birner is the largest dealer of vehicle spare parts in Austria. A distribution warehouse was part of a new logistics strategy. It just happens to lie in earthquake zone 4. We provided an impressive, modern concept. Nothing can shake the warehouse any more.

A perfect-fit solution for Import Office Ukraine.

Import Office Ukraine specialises in manufacturing and selling office supplies. To run its warehouse smoothly, high-quality vehicles were needed which could efficiently manoeuvre in very narrow aisles and tight storage spaces. In addition, high demands were placed on service availability.

Світ обертається швидше, ваші товари також.

У зв’язку зі збільшенням об’єму продажів через інтернет наші клієнти, що займаються роздрібною та гуртовою торгівлею, прагнуть прискорення процесів інтралогістики, щоб забезпечувати дедалі коротші строки постачання й повернення товарів. А ще для них важливо мати можливість збільшити продуктивність під час сезонного збільшення обсягу збуту чи акцій. Ці два чинники вимагають максимальної гнучкості процесів на складі й використання високотехнологічних рішень на етапі комплектування замовлень.

Шукаєте комплексне рішення з можливістю масштабування? Омніканальний розподільчий центр для всіх типів замовлень? Тоді наші індивідуальні рішення для логістики, адаптовані для роздрібної та гуртової торгівлі, — саме те, що вам потрібно.

Інтралогістика 4.0 — виходьте з Jungheinrich на смугу для обгону.

В епоху логістики 4.0 ми пропонуємо вам комплексне рішення, «супермозком» якого є наша система керування складом, Jungheinrich WMS. Вона відображає всі процеси — від надходження до відвантаження товарів — і може, наприклад, наче чарівник керувати (частково) автоматизованим вузькопрохідним складом із самохідними системами транспортування. Це заощаджує вам час і гроші.

Додаткові переваги наших рішень для логістики, розроблених спеціально для роздрібної та гуртової торгівлі: підготовка піддонів із товаром однієї категорії та змішаного заповнення відповідно до запланованих операцій транспортування, урахування побажань щодо доставки того самого чи наступного дня, професійна обробка повернень у великих кількостях. Наші ергономічні рішення для комплектування замовлень забезпечують оптимальне використання місця та вищий рівень безпеки на вашому складі. 

Довершує наш асортимент великий вибір потужних і енергоефективних підйомних візків для піддонів і вилкових навантажувачів. Наприклад, інноваційний штабелер для висотних стелажів EKX 516 нечутливий до поганої підлоги і підвищує на вашому вузькопрохідному складі не лише рівень безпеки, а й вантажообіг. Звичайно, за часів «зеленої» логістики наші навантажувачі також доступні з інноваційними літій-іонними акумуляторами — для ще більшої продуктивності й ефективності. Ми пропонуємо все це, щоб ваша роздрібна й гуртова торгівля швидко набирала обертів і дозволяла вам розвиватися.