0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
48V-new.li-ion.

Техніка з літій-іонною технологією

Переходьте на навантажувачі з літій-іонною технологією та скористайтеся перевагами сучасної енергії. 

В асортименті Jungheinrich є широкий асортимент підйомно-навантажувальної техніки з літіййонними акумуляторами: від повідкових штабелерів, штабелерів з висувною щоглою до вилкових навантажувачів. 

Літій-іонні штабелери ідеальні для виконання робіз з штабелювання та транспортування палет, а також для випадкового підбору замовлень на будь-якій висоті та будь-якій відстані транспортування: на короткі відстані в режимі пішого супроводу, комбінованому режимі на середні відстані, або на платформі оператора на довгі дистанції. Ми також можемо запропонувати моделі початкового рівня для легких завдань. 

Продемонструвавши себе ефективними помічниками, нашу літій-іонну техніку можна використовувати практично в будь-яких складських умовах. Літій-іонна складська техніка встановлює нові стандарти - особливо під час роботи в обмеженому просторі - завдяки своїй компактній конструкції в поєднанні з дуже високою вантажопідйомністю.

Використовуйте літій-іонну енергію: отримуйте переваги від тривалого часу роботи в режимі багатозмінної роботи завдяки ефективному, швидкому та посиленому заряду акумуляторів. Це забезпечить цілодобову доступність штабелерів, вилочних навантажувачів та річтраків. Споживання енергії також можна зменшити до 20 відсотків. Повністю необслуговувані літій-іонні акумулятори виключають зусилля та витрати на технічне обслуговування.

Літій-іонні повідкові штабелери:

Літій-іонні вилкові навантажувачі:

Літій-іонні штабелери з висувною щоглою  (Річтраки):

Як провідний постачальник літій-іонних пристроїв, ми полегшуємо вам використання переваг цієї передової технології.

Переходьте на літій-іонні штабелери! Оптимізація ваших процесів дозволить вам заощадити час та експлуатаційні витрати. 
Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення