0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Hubwagen

Підйомні візки

Підйомні візки для будь-якого використання

Завдяки великому вибору підйомних візків ми завжди зможемо підібрати саме ту модель, що відповідатиме вашим специфічним потребам. Якщо вам доводиться щодня перевозити велику кількість товарів і важкі вантажі на короткі відстані, ви відчуєте всі переваги наших ручних гідравлічних візків. Завдяки великій вантажопідйомності та маневреності вони стануть ідеальними помічниками на вашому складі. Якщо вантажі, які доводиться транспортувати, не так легко підійняти й перевезти, радимо перейти на наші електричні низькопідйомні візки. А найкращим варіантом для роботи з високими штабелями буде наш електричний високопідйомний візок. 

Завжди в правильному положенні

Робота, під час якої потрібно часто нахилятися й підіймати важкі предмети, часто шкідлива для здоров’я. Для таких випадків найкращий вибір — один з наших ножичних підйомних візків. Вантажопідйомність до однієї тони та висота підйому 800 міліметрів дозволяють завжди займати зручне положення під час роботи та відкривають широкі можливості використання візка. Ви можете використовувати такий навантажувач як ручний гідравлічний візок, стіл з підйомником, стіл для підготовки товарів чи верстак. Коли вила підіймаються на висоту приблизно 350 мм і вище, для збільшення стійкості гідравлічного штабелера використовуються опори. Підйом і опускання здійснюються в ручному режимі чи за допомогою електрогідравлічного привода. Електричний двигун механізму підйому живиться від акумулятора на 70 ампер-годин, що не потребує обслуговування.

Міцні помічники для перевезень

Ручні гідравлічні візки бувають різні: для важких вантажів, пласких і нестандартних піддонів, з вагами тощо. Для перевезень на вашому підприємстві теж знайдеться оптимальний ручний гідравлічний візок.

Головна складова оптимізації перевезення товарів

Для малих і великих відстаней, з пішим керуванням і керуванням із платформи: ми пропонуємо електричні низькопідйомні візки під будь-які вимоги. Знайдіть оптимальний електричний низькопідйомний візок для свого складу просто зараз.

Надійність і легкість у використанні

Ідеальне рішення для роботи на складі, перевезення, штабелювання і комплектування незалежно від висоти підйому й відстані перевезення. Для коротких відстаней — з пішим керуванням, для середніх — з комбінованим, а для великих — із сидінням, та штабелери початкового рівня для легких робіт.