0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Vertikal-Kommissionierer

Вертикальні комісіонери

Ефективне комплектування на висоті

Підніміть свою продуктивність на новий рівень! З нашими електричними комплектувальниками замовлень ви досягнете стабільного збільшення частоти підбору. Щоб забезпечити оптимальну взаємодію людини та машини, ми прагнемо зробити свої вертикальні комплектувальники якомога більш безпечними та ефективними.

Максимальна продуктивність комплектування на багатоярусному складі

Для вашої ніші та ваших підприємств потрібні адаптовані рішення. Виберіть з багатьох практичних можливостей адаптації саме ті, які ідеально вам підходять! Наші вертикальні комплектувальники забезпечують максимально продуктивність комплектування на багатоярусному складі.

Вони встановлюють нові стандарти гнучкості, економічності та ергономіки. Модульні компоненти Jungheinrich відкривають багато можливостей адаптації з перспективами для майбутнього. За наявності інтегрованої системи навігації на складі (опція) комп’ютер машини обмінюється даними безпосередньо із системою керування складом. У кабіні на водія чекає просторе робоче місце з чудовою видимістю.

Придатність до автоматизації

З інтелектуальними компонентами для автоматизації наші практичні серійні машини перетворюються на самохідні транспортні машини. У поєднанні з продуманим програмним забезпеченням вони забезпечують готовність складу до майбутніх викликів, спрощують процеси й виводять ефективність на новий рівень. Як компетентний партнер у сфері автоматизації ми можемо спланувати й реалізувати відповідно до ваших потреб самохідну систему транспортування (AGV), яка одразу зробить ваш склад більш економічним.