Stage EKX 410_412_514_516k_516

Вузькопрохідний штабелер/комісіонер для висотних стелажів

 • 3000 - 18000 mm
 • 1000 - 1600 kg
 • Високоефективні синхронні реактивні електродвигуни, що не потребують технічного обслуговування
 • Система визначення місцезнаходження за технологією RFID
 • Система амортизації коливань для експлуатації на нерівних підлогах
 • Модульна система з 5 млн. можливостей конфігурації
 • Електричним регулювання пульта керування

EKX 410/ 412/ 514/ 516k/ 516

Універсальні та ефективні тристоронні навантажувачі EKX 4-ї та 5-ї серій є нашими спеціалістами з економного штабелювання та розштабелювання піддонів або комплектування окремих товарів у висотних стелажах. Для робот у середньому сегменті висот підіймання або на висоті до 18 метрів - з нашими EKX Ви виведете свою складську логістику на новий рівень. Продумана легка конструкція та синхронні реактивні електродвигуни забезпечують першокласні ходові властивості та надзвичайну ефективність. Оператор та навантажувач працюють за принципом «man-up», при якому платформа оператора та вила завжди знаходяться на одній висоті. Патентована система амортизації коливань, керування з землі за допомогою технології RFID та розумні допоміжні системи гарантують оптимальні ходові властивості та найвищий рівень безпеки.Робота сидячи або стояки: просторе місце оператора вражає своїм пультом керування з електричним регулюванням висоти й нахилу, великим речовим відділенням та різноманітністю варіантів оснащення для індивідуального пристосування до Ваших складських процесів.

Літій-іонні акумулятори

Mit der Jungheinrich Lithium-Ionen-Technologie laufen Sie dem Wettbewerb davon: Maximale Leistungsfähigkeit bei bis zu 20% weniger Energieverbrauch. Dreimal längere Lebensdauer. Extrem kurze Ladezeiten. Wartungsfreiheit. Senken Sie die TCO Ihrer Flotte durch wesentlich geringere Betriebskosten.

Переваги


Content EKX

Лідерство завдяки інтелекту.

Підніміть свою продуктивність на новий рівень.

Найкраще рішення для вузькопрохідних складів: EKX, нове покоління штабелерів для висотних стелажів від Jungheinrich. Скористайтеся найновішими технологіями й продуманими рішеннями для максимальної продуктивності.

Ваші переваги:

 • IFOY Award
 • Best of Industry Award
 • iF Design Award
 • Red Dot Design Award


Content EKX (1)


Познайомтеся з новим EKX

Content EKX Bild1

Висока продуктивність на малій площі.

Продумане рішення для вузькопрохідних складів.

Створюйте більше місць для палет за рахунок меншої потреби у площі та отримуйте вигоду від менших витрат на місце. Ми також готові стати вашим компетентним партнером під час проектування системних рішень.

Ваші переваги:

 • Площа для зберігання на 30% більша, ніж на складах з широкими проходами.
 • Значно більший вантажообіг, ніж за використання навантажувачів з противагою чи висувною рамою.
 • Менші витрати на місце для палети.
 • Комплексні системні рішення — ми охоче вас проконсультуємо.


Content EKX Leistung

Вища продуктивність на нерівній підлозі.

Завдяки запатентованій системі амортизації.

Нехай нічого не змушує вас сповільнювати рух, навіть особливості підлоги на вашому складі. Це можливо завдяки системі амортизації, якою устатковуються машини Jungheinrich. Ця система є новинкою на ринку штабелерів для висотних стелажів; у машинах EKX 5-ї серії вона забезпечує вищий рівень безпеки та продуктивності навіть за нерівної підлоги.

Ваші переваги:

 • Вищий рівень безпеки та кращі ходові властивості на нерівній підлозі.
 • Спокійніший рух завдяки меншому бічному підйому.
 • Більший вантажообіг завдяки вищій швидкості.
 • Додаткові модулі для підвищення продуктивності EKX 5-ї серії.


Content EKX Wirtschaftlichkeit

Більша економічність в експлуатації.

Завдяки максимально ефективному використанню енергії.
Нові машини модельного ряду EKX орієнтовані на зменшення витрат і збільшення часу роботи. Завдяки інноваційним синхронним реактивним електродвигунам та подвійній системі рекуперації енергії ці навантажувачі можуть працювати дві зміни поспіль від одного заряду акумулятора.

Ваші переваги:

 • Більший вантажообіг завдяки швидкості підйому до 0,6 м/с та швидкості подачі до 0,5 м/с.
 • Вантажопідйомність вища на 100 кг завдяки продуманій легкій конструкції.
 • Найменше споживання енергії у класі завдяки синхронному реактивному електродвигуну, сконструйованому за найновішою технологією.
 • Дві зміни поспіль без заміни акумулятора завдяки ефективному керуванню витратами енергії.


Content EKX Unterstützung

Більше підтримки для водія.

Завдяки практичній орієнтованості та продуманості.

У машинах серії EKX ми довели принцип перевезення важких вантажів з малими витратами до досконалості. Вони відрізняються новою, інноваційною концепцією керування та мають оптимально сплановане робоче місце: продумані деталі, розумні допоміжні системи та ергономіка дають водієві можливість сконцентруватися на найголовнішому.

Ваші переваги:

 • Ідеальне робоче місце, повністю орієнтоване на задоволення потреб водія.
 • Оптимальний рівень свободи завдяки найменшій висоті входу серед машин цього класу та індивідуальному налаштуванню елементів керування.
 • Безпека й гнучкість завдяки модульній системі попередження зіткнень та наїздів на людей.
 • Інноваційні та розумні допоміжні системи для підтримки водія, які можна активувати й комбінувати залежно від поставленої мети.


Content EKX Effizienz

Підвищення ефективності кожної операції транспортування.

Завдяки навігації та продуманій системній інтеграції.

Якість кожної логістичної системи відображає взаємодія її елементів. Наш логістичний інтерфейс покликаний забезпечити оптимальну взаємодію EKX з вашою системою керування складом. Таким чином, завдяки системі навігації на основі технології RFID, що використовується в EKX, кожна операція транспортування відбуватиметься значно швидше.

Ваші переваги:

 • Інтелектуальні допоміжні системи для підтримки під час навігації й керування для гарантовано вищого рівня безпеки й більшого вантажообігу.
 • Просте з’єднання з наявними системами керування складом за допомогою логістичного інтерфейсу Jungheinrich та постійне підтримання зв’язку між машиною та системою керування складом.
 • Точне визначення місцезнаходження завдяки технології RFID, яка до того ж підтримує ручний, напівавтоматичний і автоматичний режим керування*.
 • Завжди оптимальна швидкість, що автоматично адаптується до поточних характеристик підлоги.


Content EKX Moeglichkeiten

Більше можливостей за будь-яких вимог.

Завдяки максимальній гнучкості.

Найкраще рішення для вас повинно враховувати всі особливості вашого складу. Тому ми пропонуємо вам унікальний вибір можливостей для створення індивідуальної конфігурації, що став можливим завдяки нашій модульній системі. А якщо щось зміниться, ви зможете змінити конфігурацію EKX у будь-який час. Це і є максимальна гнучкість. Сьогодні та в майбутньому.


Більше підтримки в усіх аспектах.

Завдяки комплексному сервісу.

Максимальна продуктивність без перебоїв — це те, що ми здатні забезпечити завдяки своїй унікальній компетенції в сервісному обслуговуванні. Наші основні переваги — це оперативне реагування, досвід і знання. Уведення в експлуатацію, ремонт чи перевірка на предмет безпеки: Jungheinrich гарантує вам сервіс рівня «преміум» у будь-який час доби. Це те, що ми вміємо робити, спираючись на свій 60-річний досвід.


Content EKX (2)


Дізнайтеся більше про окремі особливості

Особливості

Огляд моделей

Модель Максимальна вантажопідйомність Максимальний підйом (h3) Швидкість
руху
Загальна
довжина
Напруга
акумулятора 
EKX 4101000 кг8500 мм10,5 км/год 3665 мм48 В
EKX 4121200 кг8500 мм10,5 км/год 3665 мм48 В
EKX 5141400 кг14 500 мм10,5 км/год 3665 мм80 В
EKX 516k1600 кг14 500 мм12 км/год3775 мм80 В
EKX 5161600 кг14 500 мм12 км/год4045 мм80 В