0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Hochregalstapler

Вузькопрохідна техніка

За допомогою нашої вузькопрохідної техніки  штабелювати піддони у висотних стелажах так само легко, як і комплектувати замовлення з окремих товарів. Вони забезпечують оптимальні показники вантажообігу та використання простору — що є значною перевагою  в умовах з збільшення витрат  та різноманіття продукції.

Придатність до автоматизації 

З інтелектуальними компонентами для автоматизації наші практичні серійні машини перетворюються на самохідні транспортні машини. У поєднанні з продуманим програмним забезпеченням вони забезпечують готовність складу до майбутніх  змін, спрощують процеси й виводять ефективність на новий рівень. Як компетентний партнер у сфері автоматизації ми можемо спланувати й реалізувати відповідно до ваших потреб автоматизовану систему транспортування (AGV), яка одразу зробить ваш склад більш економічним. 

Наші штабелери для висотних стелажів: висока продуктивність і максимальна безпека

Якщо для вас має значення висока продуктивність, ви будете в захваті від наших електричних штабелерів для висотних стелажів: завдяки рекуперації енергії та ефективному керуванню її споживанням навантажувачі можна без проблем використовувати в нормальному режимі роботи дві зміни поспіль без заміни акумулятора. Усі елементи в кабіні розташовані так, щоб їх було добре видно, а місце водія досить просторе. Великі речові відділення та хороша видимість полегшують роботу, як і пульт керування з регулюванням висоти й нахилу. Наші штабелери для висотних стелажів також гарантують безпеку персоналу: усі машини мають вбудовану систему захисту персоналу, що задовольнить найвищі вимоги щодо безпеки.

Найкращі вузькопрохідні штабелери — саме там, де тісно 

Шукаєте штабелер для роботи із середнім і верхнім сегментами висотних стелажів? Тоді ідеальним рішенням будуть наші вузькопрохідні штабелери. Вони встановлюють нові стандарти гнучкості, ергономіки та економічності, забезпечуючи максимальний вантажообіг на вузькопрохідному складі. Завдяки механічному та індуктивному направленню вузькопрохідні штабелери можуть швидко пересуватися по горизонталі та вертикалі на дуже малій відстані від стелажу, позбавляючи оператора від зайвого напруження. Залежно від умов на складі та вимог ви можете також оснастити свої штабелери для висотних стелажів додатковими модулями для підвищення продуктивності. З нашим асортиментом модулів, що дозволяє створити понад п’ять мільйонів конфігурацій, ви не лише отримуєте гнучкі можливості, а й можете якнайкраще адаптувати машини до своїх складських систем.

Штабелер для висотних стелажів з інноваційною системою навігації на складі

Використовуючи наші штабелери для висотних стелажів, після кожної поїздки ви будете чути фразу: «Ви досягли пункту призначення». Це можливо завдяки використанню інтегрованих RFID-транспондерів. Така сучасна система навігації на складі допомагає навантажувачам під’їжджати до місць для піддонів із максимальною точністю. Система керування складом надсилає всі запити на перевезення та комплектування безпосередньо на термінал навантажувача. Потім штабелер для висотних стелажів визначає положення цільової секції за координатами відносно осей x, y і z, що дозволяє під’їхати до неї в напівавтоматичному режимі. На дисплеї відображається напрямок руху і підйому. Достатньо підтвердити виконання функції, і навантажувач автоматично переміститься в потрібне положення з точністю до міліметра.