0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Schubmaststapler

Штабелери з висувною щоглою - Річтраки

Штабелери з висувною щоглою (Річтрак) — маневрені й високопродуктивні

Понад 60 років наші штабелери з висувною щоглою надійно та ефективно працюють на складах по всьому світі. При цьому електричні штабелери з висувною щоглою встановлюють нові стандарти особливо в умовах обмеженого простору завдяки своїй компактній конструкції, висоті підйому та високій вантажопідйомності.

Принцип дії штабелера з висувною щоглою

Штабелер із висувною щоглою має дві сильні сторони: по-перше, компактність, по-друге, велика висота підйому — аж до 13 000 міліметрів. Підбираючи вантажі, такий штабелер висуває свою щоглою вперед, доки вила перед машиною не будуть вільні. Ця операція називається висуванням. Після цього здійснюється «повернення»: відтягування вантажу в простір між передньою та задньою віссю для перевезення. За рахунок цього зменшується загальна довжина штабелера, що робить його надзвичайно поворотким. Окрім того, поліпшується стабільність під час руху та зменшується потреба в компенсації за допомогою противаг. У такий спосіб наші електричні штабелери з висувною щоглою можуть упевнено перевозити вантажі до 2,5 тон до місця призначення.

Річтрак - спеціаліст у вузьких проходах 

Що менше ширина проходу, то більше стелажів можна розташувати на однаковій площі. Тому вузькі проходи між стелажами якнайкраще підходять для оптимального використання простору. Саме тут наші електричні штабелери з висувною рамою показують, на що здатні. Адже завдяки висувній щоглі та компактній конструкції  вони можуть працювати у вузьких проходах без жодних труднощів. При цьому штабелери з висувною рамою досить швидко прискорюються, мають велику висоту, швидкість підйому та висування щогли, і за рахунок цього можуть значно збільшити вантажообіг. Крім того, різноманітні пакети обладнання — від Efficiency до drive&liftPLUS — ураховують індивідуальні вимоги вашої компанії та особливості складських систем, які ви використовуєте. У такий спосіб ви забезпечите швидкий обіг товарів навіть за великої висоти підйому, а також високу швидкість руху під час перевезень на великі відстані.

Річтраки для роботи в приміщеннях і просто неба

Окрім варіантів із різною висотою підйому та вантажопідйомністю в нашому асортименті штабелерів із висувною щоглою також є машини для роботи на різних видах підлоги. Якщо ви, наприклад, використовуєте свої штабелери як у приміщеннях, так і на вулиці, то варто зупинити вибір на моделі ETV C16/C20 з супереластичними шинами. Вони забезпечують високий рівень безпеки річтраків під час руху по будь-яких покриттях — від гладкого бетону до нерівного асфальту. Для роботи на вулиці можна додатково встановити кабіну, що захищатиме водія від несприятливих погодних умов. 

Купуйте річтрак та знижуйте свої витрати.

Наші електричні штабелери з висувною щоглою мають багато переваг, що стосуються як технічної частини, так і ергономіки. Сюди входить наша інноваційна технологія рекуперації енергії під час гальмування, яка значно зменшує споживання енергії. Її використання дозволяє зменшити ваші експлуатаційні витрати на 20% у довгостроковій перспективі. Для ще більшої ефективності та вищого рівня безпеки у вашому розпорядженні численні функції керування та контролю: від різних програм руху та контролю доступу за допомогою PIN-коду до попереднього вибору висоти.
 

На складі кожна секунда має значення.

Шукаєте швидкі та надійні складські процеси? Нові річтраки Jungheinrich ETV з оптимізованою щоглою встановлюють новітні стандарти ефективності завдяки вражаючій швидкості опускання до 1,2 м/с і збільшеній пропускній здатності на 2%. Чи готові ви досягти найвищих стандартів ефективності, безпеки та інновацій?

Наша оптимізована вантажопідйомна щогла переконає вас:

  • Jungheinrich downingPRO (опція) для збільшення продуктивності на 2%.
  • Плавна робота щогли без пауз та струсів
  • Зменшення шуму для тихої роботи
  • Висота підйому 13,5 м і 14 м для ефективного використання місць для зберігання
  • Покращена видимість для підвищення безпеки
  • 750 кг залишкової вантажопідйомності для підвищення продуктивності
  • Покращений огляд  для оператора для безпечного переміщення великих вантажів

Тому що нові річтраки ETV ефективні та екологічні

Ефективність

Збільште швидкість опускання та продуктивність на 2 % за допомогою Jungheinrich loweringPRO (опція).
Швидке опускання означає швидше закінчення робіт.
 

Безпека

Завдяки значно покращеній видимості та оглядовим вікнам.
Тому що чіткіший погляд дає чіткішу перспективу.
 

Інновація

Безперешкодна робота та пересування завдяки шумопоглинаючій щоглі.
Менше шуму означає менше стресу.
 

Скеровуйте ваш бізнес у правильному напрямку і будьте завжди попереду своїх конкурентів. Наші літій-іонні навантажувачі допоможуть вам оптимізувати ваш бізнес.

Stage Dividende

Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію

та комерційну попозицію

Телефон

0 800 75 1 583