0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ETV C16_C20

Штабелери з висувною щоглою 1,6—2,0 т

  • 4 250 - 7 400 мм
  • 1 600 - 2 000 кг
  • Вдосконалені для комбінованого використання у приміщенні та просто неба
  • Бічне сидіння для оптимальної видимості
  • Плавне та точне керування завдяки важелю soloPILOT
  • Можливість адаптації до різних вимог
  • Система curveCONTROL для оптимальної безпеки під час руху

ETV C16/ C20

Наші гнучкі у використанні та надійні штабелери з висувною щоглою серії C є найкращим варіантом оснащення, коли йдеться про економічні процеси закладення вантажів на зберігання та забору зі зберігання у комбінованому режимі використанні у приміщенні та просто неба з різними характеристиками підлоги чи ґрунту. Завдяки супереластичним шинам вони завжди впевнено виконують завдання з переміщення товарів з пункту А до пункту Б на великій висоті або у максимально обмеженому просторі.Компактна конструкція, високі показники продуктивності та продумані з точки зору ергономічності умови праці роблять наші штабелери справжніми універсалами, які талановиті у всьому. Ергономічне розташування елементів індикації та керування, а також чудова видимість роблять працю на штабелері легшою та безпечнішою. Для частого застосування за межами приміщення в якості опції пропонується кабіна, що захищатиме водія від несприятливих погодних умов.У комбінації зі стелажами для палет, прохідними або глибинними стелажами, при роботі в одну або кілька змін, універсальні штабелери демонструють оптимальну енергоефективність завдяки ідеально налаштованій взаємодії двигунів, систем керування та систем програмного забезпечення. 

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
ETV C16 1 600 кг 7 100 мм 12,2 км/год 2 484 мм 48 V
ETV C20 2 000 кг 7 400 мм 12,2 км/год 2 524 мм 48 V