0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ECE 310

ECE 310 комплектувальник замовлень 1,0 т

  • 750 мм
  • 1 000 кг
  • Максимальна продуктивність комплектування при вантажах до 1 000 кг
  • Потужний двигун з сильним прискоренням
  • jetPILOT для інтуїтивного керування як у легковому автомобілі
  • Ергономічне комплектування з ергономічним підйомом
  • Напівавтоматичне дистанційне керування easyPILOT (опція)

ECE 310

Надійний та ергономічний горизонтальний комплектувальник ECE 310 є ідеальним вибором для комплектування без навантаження на спину. Завдяки підйомному вантажному блоку товар може бути викладено на потрібній висоті. До того ж, ця машина вигідно відрізняється від конкурентів своєю високою продуктивністю комплектування при невисокому споживанні енергії.Відзначене премією Red Dot Award багатофункціональне кермо jetPILOT, розроблене для точного руху та безпосереднього переходу від одного режиму руху до іншого, гарантує інтуїтивне зрозуміле комфортне керування та високий рівень безпеки. Великий вибір опцій з різними пакетами оснащення є запорукою найвищого рівня пристосованості для ефективної щоденної експлуатації у складі.Динамічне прискорення, впевнений рух за криволінійною траєкторією та відмінні показники швидкості та прискорення є іншими перевагами цього комплектувальника. Також як і робоче місце з можливістю індивідуального налаштування, яке забезпечує зручність праці завдяки легкодоступності всіх елементів керування.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
ECE 310 1 000 кг 750 мм 12,5 км/год 2 471 мм 24 V
ECE 310 HP 1 000 кг 750 мм 12,5 км/год 2 621 мм 24 V