0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Буксирні тягачі

Оренда електричних тягачів за доступними цінами. 

Завдяки оренді підйомно-навантажувальної техніки у вас є гнучкі варіанти вирішення питань пікових навантажень, раптових збоїв або сезонного збільшення замовлень. Якщо ви бажаєте орендувати електричний тягач, ми будемо раді підтримати вас завдяки нашому широкому асортименту орендної техніки. Потужні та гнучкі електричні буксирні тягачі від Jungheinrich пересувають до 28 т з низькими експлуатаційними витратами та майже не потребують технічного обслуговування. Завдяки використанню різних типів причепів наші буксирні тягачі підходять для багатьох застосувань.

Електричні буксирні тягачі.

У приміщенні чи на відкритому повітрі, на тісних складах чи з важкими вантажами, коли ви орендуєте буксирний тягач Jungheinrich, ви завжди матимете вибір між маршрутними потягами для складу або повністю автоматичними транспортними системами. Інтелектуальні компоненти автоматизації перетворюють наші електричні буксирні тягачі на автоматизовані керовані транспортні засоби (AGV), які в поєднанні з передовим програмним забезпеченням роблять ваші складські операції ще економічнішими.

Практично не вимагають технічного обслуговування: орендуйте наші екологічні буксирні тягачі. 

Ефективні буксирні тягачі з орендного парку Jungheinrich легко справляються з буксируванням вантажів вагою до 28 тонн. Завдяки інноваційній трифазній технології змінного струму та двигуну, який практично не вимагає технічного обслуговування, ці надійні транспортні засоби можна успішно  використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.

Чітко по маршруту: Рух вантажних потягів на складі.

Міцна конструкція буксирного тягача, потужний привід та підресорені колеса наших тягачів забезпечують оптимальне зчеплення з дорогою та роблять наші електричні тягачі ідеальним вибором для виробничих цехів і складів. У поєднанні з різними типами причепів і індивідуальними рішеннями для зчеплення, буксирні тягачі можуть бути підключені для формування вантажного потягу який рухається по чітко завданому маршруту. Зв’яжіться з нашою командою, і ми з радістю складемо індивідуальну пропозицію оренди для вашого бізнесу. 

Our rental offer for electric tow tractors.

The Jungheinrich rental service has a large number of electric tow tractors and trailers available for you that provide you the equipment for highly efficient warehouse transport. Get to know our rental offers and benefit from a variety of advantages:

  • Tow tractor rental for every application.
  • A wide range of vehicle types within the rental fleet.
  • Rental of special equipment on request.
  • Rental hotline with comprehensive advice.

Would you like to rent a tow tractor immediately? Then contact us and one of our expert advisors will answer your questions.