0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Office UA
Наша мета бути як можна ближче до вас

Jungheinrich Україна

Вас вітає Юнгхайнріх Ліфт Трак ТОВ - дочірнє підприємство німецького концерну Jungheinrich AG. Вже понад 10 років ми працюємо на ринку України де реалізуємо надійні та високотехнілогічні рішення для внутрішньоскладської логістики.

Разом з комплексним портфоліо в сфері постачання рішень для внутрішньоскладської логістики, логістичних систем і послуг ми пропонуємо індивідуальні рішення, які допоможуть Вам сконцентруватися на веденні Вашого основного бізнесу, полегшуючи процес. Завдяки нашій унікальній мережі прямих продажів та сервісу, Ви маєте поруч надійного партнера в будь-який час і в будь-якому місці світу.

Сервісна мережа
Jungheinrich в Україні

Наша розгалуджена сервісна мережа дозволяє оперативно вирішити ваші питання в якому б місті України ви не знаходились. 

Дізнатися більше

Про нас - ТОВ Юнгхайнріх Ліфт Трак:

Свою історію наша компанія розпочинає з 1995 року, коли на ринок України через дилерську мережу почали здійснюватися перші постави техніки ТМ Jungheinrich.

2003 році концерном Jungheinrich AG прийнято рішення про відкриття у місті Києві офіційного представництва Jungheinrich Aktiengesellschaft. З цього часу клієнти компанії мають справу  безпосередньо з виробником.

26 червня 2006 року реєструється ТОВ Юнгхайнріх Ліфт Трак – дочірнє підприємство німецького концерну Jungheinrich AG з власною сервісною службою і штатом 10 чоловік.

2007-2008 роки, компанія веде активну підприємницьку діяльність, приймає участь у міжнародних виставках та завойовує довіру клієнтів і стає однією з провідних на ринку підйомно-навантажувальної техніки України. Розширює власну сервісну мережу, відтепер сервісні інженери присутні в таких містах як: Донецьк, Одесса, Івано-Франківськ, Харків, Львів. Штат співробітників компанії складає більше 30 чоловік.

2009-2016 роки, Компанія розвиває та розширює відділ системної техніки та активно реалізує комплексні проекти з проектування та постачання складської техніки, в складі якої електричні навантажувачі, комісіонери та високотехнологічна вузькопрохідна техніка, а також постачання та установка стелажних конструкцій. З’являються сервісні інженери в таких містах як: Дніпро, Вінниця, Черкаси, Миколаїв.

2019 рік, сповідуючи філософію материнської компанії Jungheinrich AG ми намагаємося бути якомога ближче до наших клієнтів, наші сервісні інженери з’являються в таких містах як Мукачево, Луцьк, Херсон. Кількість співробітників компанії становить майже 90 чоловік.

Звіти про результати діяльності ТОВ Юнгхайнріх Ліф Трак за відповідний звітний період. 

Дізнатися більше