0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Content EFG-Special 1

Електричні вилкові навантажувачі

Увімкнено: Енергія для руху вперед. 

Jungheinrich представляє компактне енергетичне рішення для максимальної продуктивності. Оснащенні сучасною літій-іонною технологією, надзвичаной маневрені та кмітливі як ніколи раніше. Розширений моніторинг техніки задопомогою Telematics Box дозволяє детально записувати  данні про викорстання, що в свою чергу відкриває можливості до підключення Intralogistics 4.0.

А ви готові до майбутнього?

Замовити консультацію


Content EFG-Special 2


Літій-іонні акумулятори — ваша перевага в конкуренції.

Доведені до досконалості лідером за технологіями й виробником.

Jungheinrich розробляє та виготовляє акумулятори, зарядні пристрої та всі необхідні компоненти для машин. За рахунок цього забезпечується ідеальний взаємозв’язок усіх складових системи та максимальна ефективність.

Результат: машина лінійки EFG з літій-іонним акумулятором як найбільш витривалим енергоносієм, що далеко попереду аналогів за показниками. Завдяки надзвичайно швидкому заряджанню й відсутності витрат на обслуговування. Машини можуть працювати майже безперервно. З повною потужністю незалежно від заряду акумулятора. Жодних явищ утоми та надзвичайно великий строк служби.

Забезпечте собі просто зараз повну потужність завдяки літій-іонним акумуляторам з подвійною гарантією

Літій-іонні акумулятори Jungheinrich допоможуть вам вийти за межі конкуренції: це максимальна ефективність і на 20% менше витрат енергії.

Заміна ніколи не була простішою.

З нашою подвійною гарантією та індивідуальною премією за заміну. 

Тепер ви нарешті можете забути про часи штабелерів з двигуном внутрішнього згоряння чи складної заміни свинцево-кислотних акумуляторів. Адже завдяки максимальній ефективності досконаліших літій-іонних акумуляторів Jungheinrich і відсутності потреби в їх обслуговуванні ви можете просто вийти за межі конкуренції.

Переходьте на технологію літій-іонних акумуляторів просто зараз і отримуйте вигоду від наших привабливих пропозицій щодо продажу та оренди з преміями за заміну.

Content EFG-Special 5

Електричні штабелери — маневрені й високопродуктивні

З нашими маневреними вилковими навантажувачами з електричним двигуном ви можете максимізувати вантажообіг у складських приміщеннях та на складі просто неба за мінімального навантаження на навколишнє середовище. Їх трифазні двигуни не мають шкідливих викидів і поєднують у собі високу потужність з мінімальною витратою — це найекологічніше та найефективніше рішення для транспортування важких вантажів. Ми пропонуємо два типи акумуляторів на ваш вибір: інноваційні літій-іонні та перевірені часом свинцево-кислотні.

Сильні сторони наших поворотких електричних штабелерів найкраще розкриваються на складах, де мало місця для маневрування. Завдяки компактності їх можна без проблем використовувати навіть у вузьких проходах. Ці машини показують найкращі результати на рівній підлозі у приміщеннях, але їх також можна використовувати на вулиці. Ще одна позитивна сторона: завдяки наявності підйомної рами вилкові навантажувачі з електричним двигуном можна використовувати для роботи як зі стелажами, так і зі штабелями. Висота підйому сягає від 2300 до 7500 міліметрів. Вантажопідйомність при цьому становить до 5 тон. У повсякденній роботі водії наших вилкових навантажувачів з електричним двигуном мають багато відчутних переваг: зручне крісло, огляд на 360° та численні допоміжні системи для захисту людини, вантажу й складського обладнання.

Електричні штабелери з трифазним двигуном

Наші інноваційні трифазні двигуни теж мають багато переваг. Вони забезпечують динамічні ходові властивості й максимальний вантажообіг навіть за великого навантаження. При цьому підвищення потужності зовсім не означає збільшення витрат: наприклад, система регенеративного гальмування повертає в акумулятор 30% спожитої енергії. Завдяки цьому додатковому джерелу енергії наші вилкові навантажувачі з електричним двигуном можуть працювати ще довше від одного заряду. Окрім того, виявилося, що потреба трифазних двигунів у технічному обслуговуванні вкрай низька, як і витрати, пов’язані з їх експлуатацією.

Акумулятори для вилкових навантажувачів з електричним двигуном

Вибір акумулятора для вилкового навантажувача з електричним двигуном повністю залежить від вимог. Літій-іонні акумулятори, виготовлені за нашою сучасною технологією, заряджаються швидше й майже не потребують обслуговування. Окрім того, літій-іонні акумулятори можуть тримати заряд утричі довше, ніж звичайні. Якщо у вас уже є один з наших електричних штабелерів, ви можете легко перевести його на літій-іонний акумулятор.

Використовуючи перевірені часом свинцево-кислотні акумулятори, ви можете розраховувати на їх надзвичайну витримку. Адже ми даємо вам обіцянку, унікальну для галузі інтралогістики — 2Shifts1Charge: наші вилкові навантажувачі з противагою й електричним двигуном можуть працювати дві зміни поспіль без заміни чи проміжної зарядки акумулятора. Таким чином, ви економите час, енергію й кошти.