0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Орендний парк

Складська техніка на будь-який смак і для будь-яких завдань з перевезення, штабелювання та комплектації вантажів.

Запрошуємо вас переглянути асортимент нашого орендного парку. 

За допомогою електричного низькопідйомного візка ви зможете легко виконати будь-яку роботу з перевезення товарів з  чудовою маневреністю – на короткі, середні чи великі відстані.

Дізнатися більше

Оренда електричних повідкових або з платформою для оператора штабелерів підходять навіть для недосвідчених операторів.

Дізнатися більше

З нашими річтраками ви можете досягти висоти підйому до 13 метрів навіть у найменших приміщеннях зі значно меншим споживанням енергії.

Дізнатися більше

Електричні навантажувачі характеризуються стабільною та швидкою керованістю, високою несучою здатністю та низькими витратами на обслуговування.

Дізнатися більше

Бажаєте орендувати вилковий навантажувач, який також підходить для найскладнішого використання на відкритому повітрі? Наші дизельні та газові навантажувачі є ідеальним вибором.

Дізнатися більше

Орендні горизонтальні комісіонери Jungheinrich допоможуть вам досягти найвищих показників продуктивності комплектування. 

Дізнатися більше

З вертикальними комплектувальниками замовлень ви орендуєте техніку, яка забезпечує найвищі показники комплектування на висоті до 14 метрів.

Дізнатися більше

Переміщуйте вантажі за допомогою буксирних тягачів, які можуть похвалитися міцною конструкцією, що майже не вимагає технічного обслуговування, і їх можна використовувати з різними причепами.

Дізнатися більше
Stage Dividende

Ваші контакти

з питань оренди

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення