0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Оренда навантажувачів


Коли вам потрібна техніка для транспортування вантажів, просто візьміть її в оренду.

Оренда Jungheinrich: Оренда. Доставка. Виконано. 

Раптові виходи з ладу, сезонні коливання завантаження чи несподівані великі замовлення: залишайтеся гнучкими й орендуйте саме стільки штабелерів, скільки вам потрібно саме зараз. Так у вас не буде непотрібної техніки і ви зможете обійтися без зайвих капіталовкладень. Для цього в вашому розпорядженні по всьому світі більше 600 різних варіантів штабелерів, загалом 60 000 машин, доступних для оренди.


Stage Rental 1


Ваші переваги

Stage Content Mietstapler Vorteile 1

Коли важлива швидкість.

На вашому підприємстві сезонний пік? Незабаром масштабний захід? Взялися за проект на два місяці? Використовуєте техніку на різних об’єктах? Коли виникає потреба в додаткових машинах на деякий час, найкраще рішення — це оренда наших штабелерів. На день, на місяць чи на рік: Jungheinrich Rental завжди ваш надійний партнер, коли вам потрібні штабелери та підйомні візки на короткий час.

Stage Content Mietstapler Vorteile 2

Завжди правильний вибір техніки.

Для роботи на вулиці за несприятливих умов чи класичного штабелювання на складі, підйомні візки, комплектувальники замовлень чи вузькопрохідні штабелери, вантажі по кілька центнерів чи по кілька тон: у Jungheinrich Rental ви завжди отримаєте саме таку машину, яка вам потрібна.

Stage Content Mietvorteile 3

І переваги багаторічного досвіду.

Наша програма оренди розпочинається з якісних консультацій, щоб ви могли якнайкраще виконувати свої завдання. До неї також входять планування робіт, формальності, пов’язані з постачанням, і професійний інструктаж на підприємстві. І все це за чесну орендну платню, яка включає всі витрати.

Content Mietstapler Vorteile 4

Гнучкість — запорука успіху.

Ми не обмежуємо вас. Ми адаптуємося, ураховуючи ваші потреби. Це стосується як періодів оренди, так і заміни машин у разі необхідності. А якщо ви захочете використовувати наші штабелери й підйомні візки довше, ніж було домовлено, чи залишити їх собі, ми запропонуємо вам різні привабливі можливості.

Stage Content Mietstapler Vorteile 2


Чотири кроки до оформлення оренди

Stage Dividende

Ваші контакти

з питань оренди

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення