0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Services

Послуги

«Дій!», — так полюбляв казати засновник нашої компанії, д-р Фрідріх Юнгхайнріх. Цей девіз є віддзеркаленням нашої теперішньої корпоративної культури й нашого підходу до сервісу: тільки той, хто діє, бере на себе відповідальність — за своїх клієнтів і за самого себе. 

Д-р Фрідріх Юнгхайнріх побудував нашу компанію на справжньому партнерстві та лояльності. Ці цінності дотепер актуальні та мають найвищий пріоритет. Про кого б не йшлося — про клієнта, постачальника чи працівника: Jungheinrich прагне підтримувати довгострокові, стабільні й прозорі відносини. Підтримувати їх допомагає широкий вибір гнучких та індивідуальних сервісних послуг і рішень, з яких ви можете вибрати саме ті, що вам потрібні. 

Наразі ми забезпечуємо 98% постачання запасних частин за добу у межах Європи. Цей показник є еталоном для нашої галузі. У нашій мережі сервісних центрів по всьому світі працює понад 4700 кваліфікованих інженерів. Завдяки цьому наш фахівець може приїхати на ваш об’єкт у найкоротші строки, де б ви не знаходилися.

Окрім обслуговування машин і обладнання ми пропонуємо підтримку й консультації з питань аналізу поточного стану та оптимізації логістики (наприклад, потоку матеріалів, керування парком машин чи складською системою). 

Ви завжди можете бути впевнені: незалежно від розміру вашої компанії, що Jungheinrich запропонує вам саме ті сервісні послуги, які потрібні саме вам для досягнення успіху. У будь-якій точці світу і з дотриманням високих стандартів якості.

Stage Forklift Service

Ми усуваємо простої. 

Сервісне обслуговування навантажувачів.

Ремонт навантажувачів з нами - це легко! Ми усуваємо дорогі простої, і у будь-яких випадках з питань обслуговування ми гарантуємо, що ваші навантажувачі швидко і повністю відновлять свою функціональність, незалежно від того, чи це техніка нашого виробництва чи будь-якої іншої торгової марки. Ми маємо найбільшу глобальну мережу сервісного обслуговування клієнтів, це означає, що достатньо лише одного телефонного дзвінка  і  один із понад 5400 експертів - сервісних інженерів Jungheinrich у всьому світі обов'язково приїде до вас, щоб надати першокласне обслуговування навантажувачів.

Ваші переваги: 

 • Швидке усунення помилок та неисправностей висококваліфікованими інженерами сервісної служби Jungheinrich customer.
 • Мінімальний час простою завдяки поставці необхідних деталей навантажувача. 
 • Найкоротший час реагування від всесвітньої сервісної мережі Jungheinrich.
 • Постійно високий рівень дієздатності навантажувачів завдяки регулярному обслуговуванню. 
 • Сервіс преміум-класу з досвідом від виробника. 

Швидко вирішуючи питання з ремонтом, ми також робимо все можливе, щоб ваші навантажувачі завжди залишалися продуктивними. Ми проводимо регулярне технічне обслуговування, щоб збільшити термін служби, доступність і безпеку вашої складської техніки і гарантувати, що серйозних пошкоджень просто не станеться. Крім того ми проводимо всі  необхідні перевірки з безпеки експлуатації ваших навантажувачів. Ми також підтримуємо вас у захисті ваших інвестицій, завдяки проведенню регулярних перевірок ваших стелажних конструкції  нашими кваліфікованими інспекторами стелажів. Таким чином ми захищаємо вас від ризиків, які можуть виникнути через пошкодження складського обладнання, стелажів та товару .

Ви можете скористатися нашим широким спектром послуг Jungheinrich відповідно до ваших потреб. Або укласти з нами індивідуальний контракт на повне обслуговування, щоб мати повну інформацію щодо вартості володіння вашим парком техніки і чітко контролювати свої витрати.

Stage Services

Ми не пошкодували зусиль для наших запчастин.

Запасні частини Jungheinrich.

365 днів на рік наші співробітники роблять усе можливе, щоб швидко та надійно постачати вам оригінальні запчастини Jungheinrich по всьому світу. Наш центр запасних частин у Кальтенкірхені поблизу Гамбурга є серцем нашої глобальної логістичної мережі. Оптимальні процеси та глобальна дистриб’юторська мережа означають, що нові запчастини для навантажувачів можуть бути доставлені в будь-яке місце в найкоротші терміни. Понад 100 000 оригінальних запчастин для навантажувачів, які зазвичай доступні більше 10 років, чекають тут, щоб їх можна було використовувати у вашому місці. Лише один дзвінок і потрібна запчастина вже на шляху до вас.

У межах Європи ми також пропонуємо нічну доставку. Запасні частини Jungheinrich доставляються безпосередньо до наших сервісних інженерів на місці протягом ночі, тому вони вже з вами наступного ранку. Ви побачите, що наша концепція логістики окупається: завдяки наявності запасних частин на 98,5 відсотків ми пропонуємо вам максимальну доступність ваших навантажувачів і мінімальний час реагування.

Ваші переваги: 

 • 98.5 % наявності запчастин для навантажувачів. 
 • Найкоротші терміни доставки 
 • Оригінальні запасні частини зберігають собівартість ваших навантажувачів, автоматизованих систем та складського обладнання. 
 • Понад 100 000 оригінальних запчастин доступні протягом 10 років.
 • Оригінальні запасні частини означають, що ви маєте право на претензії по гарантії.

Коли ви обираєте оригінальні запчастини Jungheinrich, ви отримуєте не лише переваги від ідеальної логістики, а й найвищої якості та безпеки. Оскільки тільки сертифікована оригінальна запчастина з досвідом виробника забезпечує вам максимальну надійність і гарантує, що ваші навантажувачі або логістична система збережуть свою собівартість..

Stage Logistiksysteme

Ми завжди на зв’язку і робимо все можливе для вас.

Сервіс і підтримка автоматизованих систем і складського обладнання.

Незалежно від того, де, незалежно від того, коли – наше обслуговування та підтримка Jungheinrich доступна для вас по всьому світу. Ми робимо все можливе, щоб ваш парк техніки автоматичні системи та складське обладнання працювали на стабільно високому рівні.

Ми пропонуємо вам наші індивідуальні пакети обслуговування та підтримки Jungheinrich, щоб гарантувати вам максимальний контроль над витратами та прозорість. Завдяки різноманітним пакетам послуг, таким як повний сервіс, технічне обслуговування, інтервальний сервіс послуги преміум-класу та управління матеріалами, а також індивідуальні рівні підтримки, ми забезпечуємо безперебійну роботу та підвищуємо термін служби ваших систем.

Ваші переваги: 

 • Висока надійність складських процесів завдяки дієздатності техніки та автоматизованих систем.

 • Максимальна безпека та прозорість витрат завдяки індивідуальним пропозиціям обслуговування та підтримки Jungheinrich.

 • Значна економія часу завдяки тісній співпраці служби підтримки та обслуговування.

 • Подовження терміну служби техніки завдяки регулярному технічному обслуговуванню.

 • Підвищена продуктивність – ви приділяєте більше часу основному бізнесу.

Ми швидко вирішуємо питання в разі виникнення несправностей та швидко відновлюємо роботу ваших автоматизованих систем і складського обладнання. Ми можемо це зробити, тому що наші фахівці в усіх сферах працюють для вас як єдина команда:

Наші експерти з програмного забезпечення з центральної служби підтримки вирішують проблему за допомогою віддаленого доступу, або один із наших спеціально навчених сервісних інженерів в найкоротший строк прибуде до вас на місце експлуатації системи. Все це завдяки нашій комплексній мережі обслуговування.

Наша центральна служба підтримки також пропонує вам допомогу з WMS, автоматично керованими транспортними засобами, системами радіопередачі даних та ІТ. Ми завжди забезпечимо дієздатність вашої системи.

Ми завжди поруч з вами на кожному кроці. 


Ми з радістю порадимо вам найкраще рішення для ваших потреб. 

Зв'яжіться з нами!

Stage Dividende

Зв'язок з

сервісною службою

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення

Штефан Брем (Stefan Brehm)
Штефан Брем
Віце-президент післяпродажного обслуговування, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Сервіс це значно більше ніж послуги.