Stage Services

Послуги

«Дій!», — так полюбляв казати засновник нашої компанії, д-р Фрідріх Юнгхайнріх. Цей девіз є віддзеркаленням нашої теперішньої корпоративної культури й нашого підходу до сервісу: тільки той, хто діє, бере на себе відповідальність — за своїх клієнтів і за самого себе. 

Д-р Фрідріх Юнгхайнріх побудував нашу компанію на справжньому партнерстві та лояльності. Ці цінності дотепер актуальні та мають найвищий пріоритет. Про кого б не йшлося — про клієнта, постачальника чи працівника: Jungheinrich прагне підтримувати довгострокові, стабільні й прозорі відносини. Підтримувати їх допомагає широкий вибір гнучких та індивідуальних сервісних послуг і рішень, з яких ви можете вибрати саме ті, що вам потрібні. 

Наразі ми забезпечуємо 98% постачання запасних частин за добу у межах Європи. Цей показник є еталоном для нашої галузі. У нашій мережі сервісних центрів по всьому світі працює понад 4700 кваліфікованих інженерів. Завдяки цьому наш фахівець може приїхати на ваш об’єкт у найкоротші строки, де б ви не знаходилися.

Окрім обслуговування машин і обладнання ми пропонуємо підтримку й консультації з питань аналізу поточного стану та оптимізації логістики (наприклад, потоку матеріалів, керування парком машин чи складською системою). 

Ви завжди можете бути впевнені: незалежно від розміру вашої компанії Jungheinrich надасть вам саме ті сервісні послуги, які потрібні саме вам для досягнення успіху. У будь-якій точці світу і з дотриманням високих стандартів якості.

Ваш навантажувач, ваш шлях

Вам потрібен навантажувач на короткий проміжок часу? Чи можливо ви більше зацікавлені на тривалу експлуатацію? Бажаєте оптимізувати роботу вашого парку техніки? Чи хочете отримати індивідуально лізингову пропозицію? У нас є рішення на будь-який смак. Відповідно до ваших вимог.

Наш сервіс як обіцянка

Лише з оригінальними запчастинами ви зможете зберегти гарантію на всі машини. Ми відправимо вам оригінальні запчастини службою нічної експрес-доставки.

Сервіс із додатковими перевагами

Вихід техніки з ладу та простої не лише неприємні, а й пов’язані з витратами. Наш сервіс рівня «преміум» включає різні послуги та ідеально адаптується до ваших побажань на потреб. Ви можете бути певні, що ваша техніка функціонуватиме бездоганно і надійно.

Завжди повна потужність для вашої техніки

Повна потужність для вашої складської логістики: Jungheinrich пропонує ідеальний сервіс для ваших електричних навантажувачів. Запасні акумулятори, обслуговування акумуляторів і зарядних пристроїв — усе це гарантує безперебійність ваших процесів і окупається. Усю інформацію можна знайти тут. 

Байдуже де й коли — ми завжди готові до роботи

Jungheinrich має водночас компетенції виробника, досвід та знання постачальника комплексних рішень. Від планування та реалізації до сервісу та підтримки від працівників нашого сервісного відділу: ми зробимо все! 

Зробіть свій склад безпечним і безаварійним

Від курсів для водіїв до SAFEwalk: Jungheinrich пропонує різні послуги для підвищення рівня безпеки на складі. У центрі уваги — здоров’я водіїв. Усю інформацію щодо попередження аварій ви знайдете тут.

Шукаєте інструкцію з експлуатації свого підйомного візка чи вилкового навантажувача Jungheinrich? Скористайтеся наведеною нижче формою для пошуку, і ви точно знайдете інструкцію до свого навантажувача чи зарядного пристрою Jungheinrich.

Штефан Брем (Stefan Brehm)
Штефан Брем
Віце-президент післяпродажного обслуговування, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Сервіс це значно більше ніж послуги.