0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Services

Послуги

«Дій!», — так полюбляв казати засновник нашої компанії, д-р Фрідріх Юнгхайнріх. Цей девіз є віддзеркаленням нашої теперішньої корпоративної культури й нашого підходу до сервісу: тільки той, хто діє, бере на себе відповідальність — за своїх клієнтів і за самого себе. 

Д-р Фрідріх Юнгхайнріх побудував нашу компанію на справжньому партнерстві та лояльності. Ці цінності дотепер актуальні та мають найвищий пріоритет. Про кого б не йшлося — про клієнта, постачальника чи працівника: Jungheinrich прагне підтримувати довгострокові, стабільні й прозорі відносини. Підтримувати їх допомагає широкий вибір гнучких та індивідуальних сервісних послуг і рішень, з яких ви можете вибрати саме ті, що вам потрібні. 

Наразі ми забезпечуємо 98% постачання запасних частин за добу у межах Європи. Цей показник є еталоном для нашої галузі. У нашій мережі сервісних центрів по всьому світі працює понад 4700 кваліфікованих інженерів. Завдяки цьому наш фахівець може приїхати на ваш об’єкт у найкоротші строки, де б ви не знаходилися.

Окрім обслуговування машин і обладнання ми пропонуємо підтримку й консультації з питань аналізу поточного стану та оптимізації логістики (наприклад, потоку матеріалів, керування парком машин чи складською системою). 

Ви завжди можете бути впевнені: незалежно від розміру вашої компанії Jungheinrich надасть вам саме ті сервісні послуги, які потрібні саме вам для досягнення успіху. У будь-якій точці світу і з дотриманням високих стандартів якості.

Ваш навантажувач, ваш шлях

Є потреба, але немає можливості придбати техніку? Сезонність робіт або роботи що виникають періодично та виконуються у різних містах? Ми маємо оптимальне рішення для таких і багатьох інших випадків! 

Наш сервіс як обіцянка

Лише з оригінальними запчастинами ви зможете зберегти гарантію на всі машини. Ми відправимо вам оригінальні запчастини службою нічної експрес-доставки.

Сервіс із додатковими перевагами

Вихід техніки з ладу та простої не лише неприємні, а й пов’язані з витратами. Наш сервіс рівня «преміум» включає різні послуги та ідеально адаптується до ваших побажань на потреб. Ви можете бути певні, що ваша техніка функціонуватиме бездоганно і надійно.

Завжди повна потужність для вашої техніки

Повна потужність для вашої складської логістики: Jungheinrich пропонує ідеальний сервіс для ваших електричних навантажувачів. Запасні акумулятори, обслуговування акумуляторів і зарядних пристроїв — усе це гарантує ефективність та безперебійність ваших процесів. Усю інформацію можна знайти тут. 

Зробіть свій склад безпечним

Jungheinrich пропонує різні послуги та опції для підвищення рівня безпеки на складі. У центрі уваги — здоров’я операторів техніки та співробітників складу.  Тут ви знайдете всю інформацію щодо наших рішень з питань безпеки на складі. 

Шукаєте інструкцію з експлуатації свого підйомного візка чи вилкового навантажувача Jungheinrich? Скористайтеся наведеною нижче формою для пошуку, і ви точно знайдете інструкцію до свого навантажувача чи зарядного пристрою Jungheinrich.

Штефан Брем (Stefan Brehm)
Штефан Брем
Віце-президент післяпродажного обслуговування, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Сервіс це значно більше ніж послуги.