0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EZS 350

Електричний тягач з платформою для керування стоячи 5,0 т

  • 5 000 кг
  • Потужний трифазний тяговий двигун, що не потребує технічного обслуговування
  • Інтуїтивно зрозуміле керування завдяки багатофункціональному керму управління jetPILOT
  • Надійний рух на поворотах завдяки системі curveCONTROL, що враховує кут повороту
  • Індивідуальні опції для організації оптимального робочого місця

EZS 350

У нашому міцному та ефективному тягачі EZS 350 найвищий комфорт під час руху поєднується з найкращою ефективністю та максимальним рівнем безпеки. Особливо добре проявляються його сильні сторони при використанні у складі буксирних потягів до 5 000 кг: оскільки його система пристосована до експлуатації з причепами Jungheinrich GTE, він без жодних проблем переміщує великі та середні вантажі з пункту А до пункту Б. Економний та потужний трифазний двигун вражає своїми високими показниками, низьким споживанням енергії та ефективною технологією рекуперації енергії завдяки генераторному гальмуванню. Безпечний рух на поворотах забезпечується допоміжною системою curveCONTROL, а також автоматичним паркувальним гальмом, яке фіксує тягач та причіп при зупинці. Продумані ергономічність та технологія дозволяють безпечне та економне використання у робочих процесах. Вхід та вихід без жодних зусиль, інтуїтивний та щадний рух, як у легковому автомобілі, практичне керування одною рукою, світлодіодне освітлення та різноманітні індивідуальні варіанти адаптації - саме так виглядає ідеальне робоче місце оператора.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Towing capacity load Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EZS 350 L Std 5 000 kg 12,5 км/год 1 390 мм 24 V