0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Штабелери з висувною щоглою

Ви бажаєте взяти в оренду річтрак, який перевершить усе ваше попереднє складське обладнання?  Наші електричні штабелери з висувною щоглою (річтраки) користуються великою популярністю в усьому світі вже понад 60 років. Вони не тільки вражають високою продуктивністю та надійністю, але й компактною конструкцією та високою вантажопідйомністю, що робить їх незамінними помічниками на складі.

Оренда ричтраків Jungheinrich.

У нашому орендному парку Jungheinrich ми підготували для вас найрізноманітніші моделі штабелерів з висувною щоглою, щоб ви могли орендувати правильний річтрак для будь-якого сценарію використання. На коротких, середніх чи великих дистанціях наші орендовані річтраки можуть легко досягати висоти підйому до 13 м у найтісніших місцях. Завдяки рекуперації енергії під час гальмування ці передова складська техніка має низьке енергоспоживання при стабільно високій продуктивності.

Орендуйте річтрак та досягайте висоти.

Принцип наших ричтраків Jungheinrich є справжньою історією успіху. Цей компактний  складський штабелер який яка відкриває вилку для підйому вантажів, висуваючи свою щоглу, а потім втягує вантаж назад між передньою та задньою осями. Це скорочує довжину штабелера, роблячи її надзвичайно маневреною та стабільною в роботі. Орендуючи ричтрак Jungheinrich, ви швидко та безпечно транспортуєте свої вантажі на висоту до 13 м.

Гнучкі та потужні енергетичні пакети.

Коли ви орендуєте річтрак Jungheinrich, переконайтеся, що ви вибрали правильну модель для ваших потреб у складі. Наші пропозиції щодо оренди включають широкий вибір класів вантажопідйомності та висоти підйому, а також вантажівки для різних поверхонь. Розроблені для використання в приміщеннях і на вулиці, наші річтраки для оренди забезпечують високу рівень безпеки водіння, знижене споживання енергії та нижчі експлуатаційні витрати.

Our rental offers for reach trucks.

A multitude of ergonomic and technical advantages await you when you rent a reach truck that fits your needs exactly. You will also be rewarded with favourable daily prices from a rental period starting at seven days. There are several advantages of Jungheinrich reach truck rental:

  • Reach truck rental for a wide range of applications.
  • Large rental fleet with a wide range of trucks.
  • Special trucks available on request.
  • Rental hotline with competent advice.

Have you decided on your Jungheinrich rental truck? Then simply submit a product enquiry to get in touch with our expert advisors. We will answer your questions about our rental offers and help you get the right equipment into your warehouse.