0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Низькопідйомні електричні візки

Незалежно від того на яку відстань вам потрібно транспортувати вантажі, електричні низькопідйомні візки допоможуть вам  з легкістю впоратися з цим завданням. Потужні та надзвичайно маневрені вони не потребують технічного обслуговування і  легко транспортують вантажі вагою до 3,5 т. Наш орендний парк пропонує широкий вибір низькопідйомних візків для будь-яких завдань. Електричні низькопідйомні візки вирішують широкий спектр складських завдань і відзначаються особливою ефективністю.  

Оренда електричних низькопідйомних візків Jungheinrich.

Відмінна маневреність електричного візка часто потрібна, особливо під час роботи в обмеженому просторі. Коли ви орендуєте один з наших низькопідйомних візків, ви отримуєте переваги від інноваційної технології змінного струму, високого комфорту експлуатації та максимальної ефективності. Наш орендний парк пропонує широкий спектр  моделей початкового рівня, моделей для коротких, середніх і далеких перевезень, кожна зі своїми особливостями для задоволення ваших потреб на складі. З нашими орендними електричними візками ви не тільки заощадите на експлуатаційних витратах, але й зменшите навантаження на своїх співробітників у періоди напруженої роботи.


Великий асортимент електричних низькопідйомних візків.

Електричний візок який ви орендуєте повинен повністю відповідати вашим вимогам. Наш орендний парк пропонує широкий асортимент електричних візків, від моделей початкового рівня для легких транспортних завдань із низькою інтенсивністю. Візки з режимом роботи пішого супроводу для транспортування вантажів на короткі відстані які ми рекомендуємо використовувати з помірною інтенсивністю. Моделі з платформою для оператора для транспортування на середні відстані, вантажопідйомністю до 3,5 т.  Для постійного використання в логістиці з високою інтенсивністю ми радимо орендувати одну з наших моделей візків  для дальніх перевезень з кабіною з ергономічним сидінням оператора.

Техніка для будь-яких сценаріїв використання. 

Tранспортування вантажів іноді стикається з численними випробуваннями, особливо тому, що не всі склади знаходяться на рівні землі. Похилі поверхні часто стають неподоланими перешкодами під час завантаження та розвантаження першого ряду піддонів на вантажівки або залізничні вагони. На щастя, Jungheinrich має рішення. В нашому орендному парку є візки з додатковим підйомом, які легко досягають компенсації рівня до 15 відсотків.
Отже з огляду на особливості організації ваших виробничих процесів та  складнощі експлуатації техніки ми підберемо для вас відповідний візок, що здатний задовольнити всі ваші потреби та вимоги. 

Наша пропозиція з оренди електричних низькопідйомних візків.

The Jungheinrich rental fleet is available for short-term and long-term hire. We will be pleased to help you find the right battery-powered, low-level pallet truck for your warehouse so you can benefit from the great flexibility of our rentals offer:


Орендний автопарк Jungheinrich доступний для короткострокової та довгострокової оренди. Ми будемо раді допомогти вам підібрати відповідний для вашого складу електричний низькопідйомний візок, щоб ви могли скористатися перевагами великої гнучкості нашої пропозиції оренди:

  • Оренда техніки для широкого спектру застосувань.
  • Широкий асортимент різних типів підйомно-навантажувальної техніки.
  • Спеціальні транспортні засоби Jungheinrich доступні за запитом. 
  • Консультації з питань оренди техніки. 

зв'яжіться з нами і наш спеціаліст допоможе вам підібрати відповідну техніку для ваших потреб.