0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Горизонтальні комплектувальники замовлень

Шукаєте комплектувальник замовлень для особливо високої продуктивності комплектування в поєднанні з ефективною роботою? З горизонтальним комплектувальником замовлень від Jungheinrich ви орендуєте  універсальний і надійний промисловий транспортний засіб для роботи на складі. Наші горизонтальні комплектувальники замовлень гнучкі у використанні, інтуїтивно зрозумілі та високоефективні, будь то виробництво, роздрібна торгівля чи доставка. 

Оренда горизонтальних комплектувальників замовлень Jungheinrich.

Якщо ваш склад потребує надійного та точного комплектування замовлень до другого рівня стелажа, наші горизонтальні комплектувальники замовлень – саме те, що вам потрібно. Навіть під час роботи з важкими вантажами наші надійні орендовані транспортні засоби забезпечать першокласну продуктивність. У нашому парку орендної техніки є широкий вибір комплектувальників замовлень, а також додаткове обладнання. Перш ніж взяти в оренду горизонтальний комплектувальник замовлень, скористайтеся порадами наших експертів, щоб переконатися, що ви виберете відповідного складського помічника для ваших потреб.

Ефективні пропозиції оренди, які допоможуть вам досягти успіху.

Гарантуючи оптимальну ефективність наших орендованих транспортних засобів, ми покладаємося на різні концепції акумуляторів, які варіюються від свинцево-кислотних батарей до літій-іонних акумуляторів. Таким чином ми гарантуємо, що наші комплектувальники ніколи не розрядяться, навіть під час роботи в кілька змін. Якщо ви хочете найняти особливо енергоефективний горизонтальний комплектувальник замовлень, тоді виберіть комплектувальник замовлень з літій-іонними акумуляторами, які не тільки вражають своєю високою ефективністю, але також забезпечують максимальну гнучкість завдяки короткочасній і проміжній зарядці.

Наше орендне обладнання допомагає збільшити показники збору.

Наші горизонтальні комплектувальники замовлень підходять для ряду застосувань, а їхні вила довжиною 2,4 м дозволяють забирати до трьох піддонів вагою до 2,5 т. Сталева рама товщиною 8 мм, а також піднята спідниця рами на передньому капоті забезпечують максимальну безпеку під час роботи. На додаток до компактних розмірів цих промислових вантажівок, простора кабіна водія демонструє першокласну ергономіку та найкращі умови роботи для ваших водіїв.

Our rental offer for horizontal order pickers.

The Jungheinrich order picker rental service is happy to support you during seasonal peak periods in case of sudden breakdowns or an unexpected large order. Whether for the short or long-term, our technical advisors are always at your disposal so that you can rent the horizontal order picker that suits your needs. Here is how you benefit from our extensive rental offers:

  • A wide range of rental trucks for every application.
  • Wide range of vehicle types and additional equipment.
  • Availability of additional special equipment.
  • Reliable rental hotline for your questions.

We look forward to your inquiryenquiry if you would like to hire a horizontal order picker and will be happy to answer your questions about our rental offers.