0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Вертикальні комплектувальники замовлень.

Бажаєте підвищити продуктивність і ефективність свого складу? З вертикальним комплектувальником замовлень Jungheinrich ви можете досягти максимальних показників швидкості та продуктивності комплектування вантажів.  Щоб успішно впоратися з неочікуваними піками виробництва на складі або замінити складську техніку що раптово вийшла з ладу, ви завжди можете скористатися нашими послугами оренди.

Оренда вертикальних комісіонерів Jungheinrich.

Підбір замовлень часто вимагає здатності досягати місць зберігання що знаходяться на значній висоті. Швидке та безпечне комплектування замовлень в багатоярусних часто є необхідністю.  В таких випадках вертикальні комплектувальник замовлень є найкращим рішенням.  Наш орендний парк має широкий вибір транспортних засобів для будь-яких галузей, будь то роздрібна торгівля, виробництво, доставка чи логістика. Це означає, що у вас завжди є правильний вертикальний комплектувальник  замовлень для ваших індивідуальних потреб.

Головне зробити правильний вибір. 

Коли ви орендуєте техніку для комплектації замовлень, ви повинні переконатися, що вибрали правильну модель, яка відповідає вашим потребам. Якщо вам потрібен вертикальний комісіонер із відмінними характеристиками руху та підйому, особливо в широких проходах, ми рекомендуємо транспортний засіб із нашої серії початкового рівня. Мобільні моделі 24 В вирізняються найкращою продуктивністю комплектування, першокласною ергономікою та практичним набором обладнання. Модульна концепція  комплектувальника також забезпечує максимальну гнучкість при роботі з вашим вертикальним комплектувальником замовлень Jungheinrich

Оренда наших комплектувальників.

Jungheinrich пропонує в оренду високоякісні вертикальні комплектувальники замовлень, які справляються з будь-якими складними завданнями в повсякденній складській рутині та доставляють те, що вам потрібно, особливо на складах із вузькими проходами або при багатозмінній роботі. Оберіть один із наших вертикальних комплектувальників замовлень з оптимізованим двигуном, передовою технологією приводу та зручною для водія концепцією керування. Коли ви орендуєте нашу техніку для комплектування замовлень, ви гарантовано отримуєте найвищий результат.


Our rental offer for vertical order pickers.

The trucks in the Jungheinrich fleet are available for short-term and long-term rental. Let our experts explain all available options to help you make the right choice and benefit from the high flexibility of our rental service:

  • Rental of industrial trucks for every application.
  • Wide range of different vehicle types.
  • Jungheinrich special trucks on request.
  • Rental hotline available around the clock.

Contact our technical advisors with a product enquiry if you wish to hire a vertical order picker. We will be pleased to answer all your questions about our rental offers and will be happy to help you put together the right vertical order picker for your operating situation.