0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Електричні вилкові навантажувачі

Оренда електричних вилкових навантажувачів.

Що відбувається, коли ви очікуєте пік виробництва і вам потрібно орендувати додаткові електронавантажувачі, щоб покрити робоче навантаження на вашому складі? В таких випадках до ваших послуг парк орендної техніки Jungheinrich,  доступний, щоб гарантувати, що ефективність не знизиться, а ваші операції будуть працювати безперебійно. Наші акумуляторні навантажувачі можуть безпечно транспортувати вантажі вагою до 5 т і витримувати підйом на висоту до 7,5 м.

Електричні вилкові навантажувачі Jungheinrich. 

Завдяки найсучаснішим трифазним двигунам змінного струму електронавантажувачі Jungheinrich забезпечують максимальну ефективність при мінімальному споживанні енергії. Коли ви орендуєте один із наших електричних навантажувачів, переконайтеся, що ви вибрали правильну модель для ваших конкретних потреб. Наші електричні навантажувачі є універсальними та можуть допомогти вам у широкому діапазоні застосувань, наприклад у харчовій промисловості чи виробництві напоїв, логістиці, на транспортних складах або в автомобільній промисловості. Оскільки ці навантажувачі дуже гнучкі у використанні, вони ідеально підходять для завантаження та розвантаження вантажівок, контейнерів або вагонів. З нашою послугою оренди електронавантажувачів ми допоможемо вам отримати максимальну віддачу від вашого складу.

Для максимальної ефективності орендуйте електронавантажувач.

Усі, хто захоче взяти у нас напрокат електричний навантажувач, будуть винагороджені чудовим керуванням обладнанням навіть у тісному складському середовищі завдяки надзвичайно компактній конструкції промислового навантажувача. Рульове керування поворотною платформою та подвійне колесо ззаду забезпечують максимальну маневреність з поворотами до 180° на місці. Витончені характеристики керування та водіння наших електричних навантажувачів особливо чіткі на рівній місцевості. Орендуйте свій електричний навантажувач для максимальної ефективності при мінімальному просторі.

Неперевершена маневреність на 3 і 4 колесах.

Залежно від умов складу, які вам потрібні для маневрування електронавантажувачем, ви можете орендувати різні моделі навантажувачів. У парку прокату Jungheinrich доступні як три-, так і чотириколісні електронавантажувачі. Для вузьких складських приміщень і рівної місцевості ми рекомендуємо надзвичайно маневрені триколісні вантажівки. Для роботи на палетних складах з грунтовим покриттям або при перевезенні великих вантажів вам варто орендувати наш чотириколісний електронавантажувач, який розрахований на навантаження до 5 т і має стабільний привід.

Our rental offer for electric forklifts.

Whether it’s the lithium-ion technology, spacious driver's cab, or individual setting and operating options, the electric forklift trucks in the Jungheinrich rental fleet support you in managing your warehouse volume in the short or long term. Our rental options offer a number of advantages:

  • Electric forklift truck rentals for all applications.
  • Wide range of different truck types.
  • Special equipment can be added on request.
  • Rental hotline for open questions.

By submitting a product enquiry, you can reach one of our specialist advisors who will be happy to advise you on your personal rental offer.