0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Automatisierte Hochregalstapler
Основа автоматизованого вузькопрохідного складу

Автоматичні штабелери для висотних стелажів

Наші автоматичні штабелери для висотних стелажів — ключовий елемент автоматизованого вузькопрохідного складу поруч зі стелажами, ПЗ і системами подачі. Ідеально інтегровані, автоматизовані штабелери для висотних стелажів працюють ефективно й надійно в режимі 24/7.

Найкращі показники на складі — у будь-який час доби.

Виберіть одну чи кілька автоматичниз транспортних машин на базі штабелерів для висотних стелажів. Вашому складу така інвестиція забезпечить максимальну доступність, ефективність і продуктивність. Багаточастотні кабелі керування та транспондери, умонтовані в підлогу, забезпечують швидке орієнтування в проходах. А для експлуатації в режимі 24/7 живлення автоматичних штабелерів для висотних стелажів можна реалізувати через шини, що монтуються безпосередньо у стелаж. 

Перевірені серійні машини як основа

Базою наших автоматичних штабелерів для висотних стелажів є серійні машини нашого ж виробництва. Ці
стандартні машини, багато разів перевірені на практиці, доповнюються необхідними
автоматичними компонентами. У результаті утворюється дуже надійна та ефективна безпілотна транспортна машина для складських робіт з великою висотою підйому. 

Поетапна автоматизація

Ви також можете поетапно автоматизувати наявні машини і в такий спосіб забезпечити готовність свого вузькопрохідного складу до
викликів у майбутньому. Часткова автоматизація в поєднанні з нашою системою warehouseNAVIGATION, відзначеною багатьма преміями, дозволить вам збільшити вантажообіг на 25%.
Ця система знімає навантаження з водія, забезпечуючи точний під’їзд і правильне розташування машини біля стелажа.
У разі повної автоматизації штабелер для висотних стелажів стає повністю автономним і надійно виконує всі покладені на нього завдання з транспортування та складування.