0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Fahrerlose Transportsysteme

Автоматична складська техніка

Самохідні транспортні машини (СТМ), якими керує інтелектуальне програмне забезпечення, — це серце автоматизованого складу. За допомогою спеціальних компонентів для автоматизації ми можемо автоматизувати свої випробувані стандартні машини та оптимізувати їх до вашого складу.

Повна автоматизація, точність і надійність процесів

Content Fahrerlose Transportsysteme (2)

Відео про продукт


Ваші переваги

Відео про безпеку

Відсутність оператора та повна безпека

Різні датчики системи безпеки забезпечують захист людей, вантажів і обладнання. Самохідні системи транспортування (AGV) використовують лише задані маршрути. Однак може виникнути ситуація, коли на шляху машини випадково з’явиться людина. У такому випадку комплексна система безпеки, сертифікована на відповідність стандартам ЄС, негайно загальмує машину. Важливою складовою системи є датчики захисту персоналу, що мають дві зони спрацювання: зону попередження і зону захисту. Ці датчики працюють безперервно по всьому маршруту AGV. Якщо людина зайде в зону попередження, машина одразу сповільнить рух. Якщо людина залишиться на місці, машина гальмуватиме до повної зупинки. Водночас на пульт надсилається сигнал про блокування машини.

Безпека всупереч швидкості

У стандартну комплектацію всіх AGV входить сканер, що розпізнає людей у напрямку руху. Область дії сканера збільшується або зменшується залежно від швидкості руху. Тобто що швидше рухається машина, то пильніше сканується робоче середовище і то більше зона попередження й зона захисту.


Content Fahrerlose Transportsysteme Image 2 Безпека незалежно від напрямку руху

Самохідна система транспортування також розпізнає об’єкти, що рухаються осторонь від її маршруту. Розташовані зі сторін лазерні сканери дозволяють розпізнавати їх завчасно. Окрім того, вони слугують додатковими елементами системи безпеки під час руху на поворотах. При цьому датчики під час руху ідентифікують об’єкти, які на повороті можуть контактувати з контуром машини. У такому випадку вони забезпечують зупинку машини без контакту.


Content Fahrerlose Transportsysteme Ще вищий рівень безпеки

Додаткове підвищення рівня безпеки завдяки сенсорній завісі. Сенсорна завіса фіксує об’єкти нижче й вище рівня, на якому працює датчик захисту персоналу, і таким чином дозволяє уникнути зіткнення з такими об’єктами в більшості ситуацій. Наприклад, вона може розпізнавати піддони й вантажі, що надто далеко виступають зі стелажу. Сенсорна завіса ефективна не лише під час прямолінійного руху, а й під час руху на поворотах.

Успішна автоматизація в інтралогістиці

Content Fahrerlose Transportsysteme 11

Переобладнання складу — це зайве

Зазвичай уведення в роботу самохідної системи транспортування вимагає від замовника активної підготовки та часто пов’язане з появою неприємних перешкод у робочих процесах на підприємстві. Щоб уникнути цього, наші автоматизовані машини перед постачанням проходять підготовку до особливих умов використання, а їх апаратне й програмне забезпечення ретельно перевіряється. За рахунок цього можна мінімізувати об’єм робіт з адаптації під час «гарячої фази», а також час простою вашого складу чи виробництва. На об’єкті самохідна система транспортування без зайвих зусиль підключається до системи замовника через відзначений різними преміями логістичний інтерфейс. Це розроблений нами інтерфейс програмного забезпечення, так би мовити «плагін», що успішно використовується в більш ніж 100 системах замовників. Завдяки високоякісному, стандартизованому апаратному й програмному забезпеченню ми в змозі ввести вашу самохідну систему транспортування в експлуатацію оперативно і з мінімальними витратами ресурсів.

Content Fahrerlose Transportsysteme (1)
Content Fahrerlose Transportsysteme 1

Поєднання функціональності й дизайну

Прагнете максимально оптимізувати процеси постачання й виробництва без зайвих коштів і робочої сили? Це не проблема з нашими самохідними системами транспортування. Вони можуть автоматично виконувати всі рутинні задачі.

Наші AGV у роботі

Лазерна навігація допоможе вам оптимізувати шляхи транспортування, зменшити навантаження на персонал, підвищити надійність складської техніки та ефективність її роботи в цілодобовому режимі. Завдяки простій інтеграції в нинішню інфраструктуру AGV дуже гнучкі у використанні. Переконайтеся в цьому самі, подивившись на AGV у роботі.

Усе від одного постачальника

Немає значення, чи потрібна вам підтримка лише на етапі планування, чи ви бажаєте реалізувати весь проект із нами: з Jungheinrich у вас завжди буде консультант, який охоче відповість на всі ваші запитання. Щоб увести самохідну систему транспортування в експлуатацію, наші фахівці виїжджають на об’єкт замовника.


Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення