0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Li-ION
Літій-іонні акумулятори від Jungheinrich

Технологія літій-іонних акумуляторів від Jungheinrich

Переходьте на літій-іонні акумулятори — здобудьте вирішальну перевагу в конкуренції.

Літій-іонні акумулятори — революція на ринку електричних навантажувачів. І для цього є вагома причина. Ці високоефективні елементи живлення в порівнянні зі звичайними свинцево-кислотними акумуляторами дозволяють досягати рекордних показників продуктивності, швидко заряджаються й не потребують обслуговування. Наші літій-іонні акумулятори працюють на вас без відпочинку і завдяки збільшеному строку служби відрізняються надзвичайною витривалістю. Забезпечте максимальну ефективність своєї складської техніки з літій-іонними акумуляторами та отримайте гарантію якості на 6 місяців. І це ще не все: ми також пропонуємо 5-річну гарантію на вибраний вами літій-іонний акумулятор. Переходьте на сучасні технології просто зараз і залишіть позаду своїх конкурентів. 

100% задоволення. Гарантовано.

Ми впевнені, що переконаємо вас. Тому ми гарантуємо, що протягом 6 місяців ви зможете швидко й легко повернутися до старої технології, не зазначаючи причин.

Нова гарантія на літій-іонні акумулятори

5 років без клопотів. Гарантовано.

Наша 5-річна гарантія на літій-іонний акумулятор — це обіцянка довгострокової ефективності, що не залежить від інтенсивності експлуатації.Content Li-Ion 13

Переваги літій-іонних акумуляторів

Висока ефективність, швидка зарядка, відсутність потреби в ТО та великий строк служби. Дізнайтеся, як досягти успіху з літій-іонним акумуляторами.

Дізнатися більше

Content Li-Ionen

Чергова перемога у змаганнях за вами.

Надзвичайно швидке заряджання.

Заряду літій-іонних акумуляторів вистачає більше, ніж на одну зміну, і вони завжди готові до роботи. Проміжне заряджання тривалістю лише 30 хвилин дозволяє відновити до 50% заряду акумуляторів на 24 В. Підтримка швидкого й проміжного заряджання, наприклад, під час перерв чи простою, забезпечує готовність машин до роботи 24/7 і більшу гнучкість повсякденних процесів на складі.


Content Li-ION (3)

Завжди повна потужність.

І постійно висока продуктивність.

Літій-іонні акумулятори мають кращі показники, ніж свинцево-кислотні. Завдяки більшій глибині розряджання й постійній напрузі навіть за низького рівня заряду вони в змозі віддавати більше енергії. Під час гальмування рівень заряду акумуляторів частково відновлюється за рахунок рекуперації і завдяки в цілому більшому ККД витрачається на 20% повільніше. Окрім того, обмін даними між акумулятором і зарядним пристроєм забезпечує ефективне й швидке заряджання.

8

Готовий до роботи в будь-який час.

Без очікування.

Літій-іонні акумулятори завжди готові до наступного кола. Їм не потрібен відпочинок. Адже вони взагалі не потребують обслуговування і не виділяють газів. Відповідно, ви не витрачаєте ані час, ані кошти на обслуговування акумуляторів чи догляд за ними, а також на створення й підтримку необхідної для цього інфраструктури. Вибираючи літій-іонні акумулятори, ви також можете забути про вимушений простій.

Content Li-Ion 9

Утричі довше на дистанції.

Надзвичайно великий строк служби.

Як і талановитий спринтер, літій-іонні акумулятори мають разючі показники протягом усього змагання. Це пов’язано з тим, що вони «живуть» утричі довше, ніж звичайні акумулятори. Завдяки особливій витривалості й вищому коефіцієнту корисної дії цих акумуляторів у довгостроковій перспективі ви можете бути впевнені в безпеці своїх інвестицій та суттєвій економії.

Портрет д-ра Бжоски (Brzoska)
Д-р Ларс Бжоска (Lars Brzoska)
Член правління, відповідальний за техніку

«Серед навантажувачів із літій-іонними акумуляторами для інтралогістики по всьому світі зараз найбільше машин Jungheinrich». 

Content Li-Ion

Рекордні результати з командою рекордсменів.

Система з ідеально узгодженими складовими.

Жоден бігун не стане чемпіоном світу без своєї команди. Це саме можна сказати й про літій-іонні акумулятори. Вони показують увесь свій потенціал лише тоді, коли всі компоненти взаємодіють ідеально. Як єдиний розробник комплексних рішень для інтралогістики Jungheinrich пропонує вам цілісну систему, у якій акумулятор, зарядний пристрій і машина значно зменшують споживання енергії за рахунок ідеальної взаємодії. Нам вдалося досягти такої досконалості, бо наша компанія — перший у світі виробник навантажувачів, що самостійно виготовляє літій-іонні акумулятори й добросовісно вводить їх у роботу на підприємствах своїх клієнтів. Ще одна складова командної гри: ми готові супроводжувати вас на всіх етапах проекту переходу на літій-іонні акумулятори. Немає значення, яке рішення ви прийняли: переобладнати кілька машин чи весь свій парк. Наші консультанти підтримуватимуть вас від етапу планування до реалізації.

Звертайтеся до нас просто зараз!

Stage Li-ION


Ідеальне узгодження — запорука успіху.

Повноцінна система від Jungheinrich.
Jungheinrich пропонує все, що потрібно для переходу на технологію літій-іонних акумуляторів:
акумулятори (1)зарядні пристрої (2)машини (3) й консультаційну підтримку (4)..

Content Li-ION 13

Навіщо купувати, якщо можна орендувати?

З нашою технікою ви можете легко переобладнати свій парк навантажувачів, орендуючи не лише машини, а й літій-іонні акумулятори й зарядні пристрої за програмою Li-Ion Performance Rental. Це швидкий та простий спосіб збільшення продуктивності вашої вантажопідйомної техніки та  економії коштів. 

Дізнатися більше про програму Li-Ion Performance Rental

Універсальний зарядний пристрій SLH 300 без проблем заряджає як літій-іонні, так і свинцево-кислотні акумулятори.

Піонер у використанні літій-іонної технології.
Готові до серійного виробництва машини в роботі з 2011 року.

У перегонах виробників машин з електродвигунами для інтралогістики Jungheinrich упевнено займає позицію лідера й досягла таких успіхів у використанні технології літій-іонних акумуляторів, як ніхто інший. З того моменту, коли пролунав стартовий постріл у 2011 році, — модель EJE 112i була першою машиною з літій-іонним акумулятором, готовою до серійного виробництва, — підрозділ Jungheinrich Energy and Drive Systems (EDS) послідовно працював над удосконаленням технології й розширенням лінійки машин з акумуляторами цього типу. Майже увесь наш асортимент сьогодні готовий до переходу на літій-іонні акумулятори.

Безпечно досягайте своїх цілей - кожного разу. 

Безпечні літій-іонні акумулятори від Jungheinrich.

З літій-іонними акумуляторами Jungheinrich ви можете працювати день за днем, почуваючи себе в безпеці. Вони виготовляються з використанням найбезпечнішої технології з області клітинної хімії з літій-залізо-фосфату, не є отруйними й не виділяють газів. Система моніторингу акумулятора нашої власної розробки контролює кожен елемент за допомогою спеціальних функцій і в разі небезпеки м’яко виводить його з роботи. Транспортування та утилізацію бере на себе наш сервісний відділ. Таким чином, це рішення забезпечує максимальну безпеку для людини і машини.

Content Li-Ion 17


Teaser ETV 216i Li-Ionen Neu

Новий експерт витривалості для покращення пропускної здатності.

ETV 216i — перший у світі штабелер із висувною рамою, оснащений літій-іонним акумулятором.
ETV 216i — наша найновіша модель із літій-іонним акумулятором: це перший у світі штабелер із висувною рамою, у якій використовується повністю інтегрований літій-іонний акумулятор. З повною потужністю та стабільною продуктивністю ця потужна машина дозволяє працювати набагато ефективніше і в такий спосіб збільшити вантажообіг. Завдяки революційному дизайну ця машина також має найкращі показники безпеки та ергономіки. 

Дізнайтеся більше про ETV216i

Content Li-Ion 18

Новий спортсмен у вашій команді.

EFG із літій-іонним акумулятором.
Майже увесь асортимент машин Jungheinrich готовий до переходу на літій-іонні акумулятори. Наші навантажувачі з противагою EFG також. Тепер вони можуть виходити на старт не лише з перевіреними свинцево-кислотними, а й з ефективними літій-іонними акумуляторами на 80 В (500 А·год.). Завдяки швидкому заряджанню, відсутності потреби в обслуговуванні та тривалому строку служби EFG з літій-іонним акумулятором завжди випереджатиме суперників, забезпечуючи більший вантажообіг і вищу енергоефективність.

Дізнайтеся більше про EFG

Content Li-Ionen Teaser EKS

Рішення для високопродуктивного комплектування.

EKS із літій-іонним акумулятором (48 В).

Jungheinrich пропонує дедалі більше варіантів техніки із літій-іонними акумуляторами, готових до серійного виробництва. Тепер і вертикальний комплектувальник EKS 3-ї серії з інноваційним літій-іонним акумулятором на 48 В забезпечує продуктивне, безпечне та енергоефективне комплектування. Це можливо завдяки швидкому заряджанню, відсутності потреби в обслуговуванні та дуже тривалому строку служби.

Дізнайтеся більше про EKS


Матеріали для завантаження


Як підвищити продуктивність?

Покладіться на потужність літій-іонних акумуляторів.


Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення