0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Dahlhausen Medizintechnik
14.05.2020

Автоматична техніка для компанії Dahlhausen Medizintechnik

  • Jungheinrich поставляє автоматичну техніку для виробника медичного респіраторного обладнання.
  • Автоматизація процесу транспортування вантажів між зоною приймання товарів і зоною зберігання.
  • Два автоматичних штабелера ERC 213a оснащені передовими технологіями для безпечної роботи.

Компанія Dahlhausen Medizintechnik GmbH, розташована в Хальберштадті, довірила Jungheinrich автоматизувати транспортування товарів між новою зоною приймання і вже існуючої зоною зберігання. Метою автоматизації є підвищення ефективності транспортування великого обсягу товарів на великі відстані. Dahlhausen виробляє і поставляє широкий спектр медичного обладнання та матеріалів, серед іншого, апарати ШВЛ. Компанія працює з Jungheinrich з моменту свого заснування. «За останні роки ми постійно розширювалися. В якийсь момент нам стало не вистачати площ», - пояснює Холгер Лінке, керуючий директор Dahlhausen Medizintechnik GmbH в Хальберштадте. Це означало, що нова зона для приймання товарів може бути створена тільки за межами контуру основного виробництва. Це означає неминуче поява довгих транспортних маршрутів. «Ми шукали рішення, яке забезпечило б ефективність і надійність процесів і в той же час позбавило б наших співробітників від тривалих монотонних перевезень. Автоматично керована техніка стала для нас очевидним рішенням », - каже Лінке.
Рішення Jungheinrich для Dahlhausen складається з двох роботів-штабелерів ERC 213a з повністю автоматичним управлінням. Вони являють собою класичні електричні штабелери Jungheinrich ERC, оснащені заводськими компонентами для автоматизації навігації і гідравлічних функцій, які управляються спеціальним програмним забезпеченням. ERC 213a орієнтується в просторі за допомогою лазерних сенсорів і відбивачів, встановлених уздовж проходів на складі. Сенсори, встановлені на штабелері, постійно перевіряють навколишнє оточення на наявність перешкод, в тому числі по вертикалі. Це означає, що безпека гарантована у всіх напрямках, і техніка може безпечно працювати в змішаному середовищі: в зонах руху техніки з ручним керуванням і співробітників складу.
Застосування техніки з автоматизованим управлінням звільняє співробітників від стандартної рутинної роботи і дозволяє їм зосередитися на більш важливих завданнях. Техніка з автоматичним управлінням допомагають максимально ефективно використовувати людські ресурси, а також економить час і гроші, пов'язані з людським фактором. Завдяки автоматизації робочі процеси транспортування також стають набагато стійкішими, прозорішими та надійнішими.
Автоматичне рішення Jungheinrich для компанії Dahlhausen в Хальберштадте працює як автономна система. Це рішення може бути підключено до загальної мережі в будь-який час за допомогою програмного забезпечення для адміністрування складу. В рамках існуючої системи подальше розширення парку автоматизованої техніки може бути реалізовано швидко і без істотних витрат на програмну частину.