0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EasyAcces
Система керування доступом, ефективний захист

EasyAccess

Використовуючи нашу систему EasyAccess, ви зможете керувати доступом до своїх машин за допомогою дисплеїв машин, без універсальних ключів. У такий спосіб ви надійно захистите весь парк машин від несанкціонованого використання.

Таким чином, EasyAccess робить значний внесок у зменшення експлуатаційних витрат і підвищення рівня безпеки на вашому складі. EasyAccess адаптується під ваші вимоги й розміри вашого підприємства. Усього доступні три варіанти системи. Окрім того, вона може працювати з машинами інших виробників.

Просто ще безпечніше

Переваги, які дає EasyAccess

Надійний захист від несанкціонованого використання — це EasyAccess. За допомогою EasyAccess ви можете вибрати, якому працівнику й до якої машини надати доступ. У такий спосіб ви можете підвищити рівень безпеки на своєму складі й водночас зменшити експлуатаційні витрати, пов’язані з пошкодженнями машин і стелажів унаслідок зіткнень.

Ваші переваги:

  • попередження несанкціонованого використання машин;
  • відмова від універсальних ключів до машин;
  • використання дисплея машини для отримання доступу;
  • на дисплеї можна переглянути інформацію про 10 останніх логінів.

Найкраще рішення для кожного

Дізнайтеся, який варіант EasyAccess буде оптимальним саме для вас

Щоб виконати найрізноманітніші вимоги підприємств різних розмірів, необхідні гнучкі рішення. Тому ми пропонуємо вам три варіанти EasyAccess: EasyAccess Softkey, EasyAccess PinCode та EasyAccess Transponder. Яке рішення найбільше підходить вам і вашому парку машин — вибір за вами.

EasyAccess Softkey

Система EasyAccess Softkey передбачає введення коду доступу через дисплей машини. Можна встановити до 10 різних кодів.

EasyAccess PinCode

Для великих парків машин ми пропонуємо EasyAccess PinCode, що дозволяє встановити до сотні різних кодів доступу за допомогою додаткової панелі для введення PIN-кодів, встановленої на машині.

EasyAccess Transponder

Для підприємств, на яких уже використовуються безконтактні картки, ми пропонуємо EasyAccess Transponder. До додаткового сканера можна прив’язати до сотні різних безконтактних карток. Цей варіант можна також використовувати для навантажувачів інших виробників.