0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Flottenmanagement
Вище ефективність і рівень безпеки, менше витрат

Керування парком машин

З нашою системою керування парком машин ISM Online ваші інтралогістичні процеси будуть ще ефективнішими та надійнішими. Ви отримаєте вигоду від нашого досвіду та знань, накопичених за десять років роботи в галузі керування парками техніки. 

ISM Online

ISM Online працює по всьому світі, підходить для парків машин будь-якого розміру й рівня складності, а також підтримує машини інших виробників. Звісно ж, наші фахівці можуть провести для вас консультацію безпосередньо на вашому об’єкті. Переваги для вас очевидні: підвищення коефіцієнта доступності й продуктивності парку машин, зменшення експлуатаційних витрат, підвищення рівня безпеки для людей і машин.

Jungheinrich ISM Online — це комплексна інформаційна система для керування навантажувачами, за допомогою якого ви можете керувати всім своїм парком машин незалежно від його розмірів і рівня складності. Система керування парком машин від Jungheinrich підтримує детальний аналіз даних вилкових навантажувачів, зокрема від інших виробників. За допомогою ISM Online ви можете ефективніше керувати своїм парком машин навіть за наявності філій у різних країнах. Вона забезпечить повну прозорість інформації щодо парку машин і високий рівень безпеки на складі.

ISM Online mobile для подорожей

Багато подорожуєте й хотіли б завжди тримати ситуацію під контролем? Де б ви не знаходилися, в офісі, на складі чи в автомобілі, із ISM Online mobile ви всюди й завжди зможете отримати актуальну інформацію про свої машини та водіїв. Легко й зручно, на смартфоні чи планшеті. Для цього вам нічого не треба встановлювати чи жертвувати дорогоцінною пам’яттю пристрою, бо з ISM Online mobile можна працювати через браузер.

Які переваги має система керування парком машин від Jungheinrich?

ISM Online — це система для збору аналітичної інформації, спостереження й обробки даних парку машин, у якій можна об’єднати навантажувачі всіх виробників із будь-якої кількості об’єктів у межах однієї країни чи в різних країнах. Інтуїтивно проста у використанні система керування парком машин від Jungheinrich, доступна через інтернет, надає вам конкретні дані для прийняття конкретних рішень. Таким чином, ви можете керувати своїм парком машин ефективно та без зайвих витрат.

Ваші переваги:

  • усі дані комерційного характеру й технічні дані машин в одній системі;
  • зрозуміла статистика, на основі якої можна робити висновки;
  • доступ до даних парку машин завжди й усюди;
  • збереження даних машин на всіх об’єктах у межах країни та за кордоном;
  • сертифікований рівень безпеки за використання системи керування парком машин від Jungheinrich;
  • сумісність з навантажувачами всіх виробників;
  • можливе індивідуальне комбінування різних модулів для керування парком машин;
  • оптимізація витрат, пов’язаних із парком машин;
  • наявність версії, оптимізованої для використання на мобільних пристроях.

Як функціонує ISM Online?

Jungheinrich ISM Online об’єднує комерційні дані, інформацію щодо використання та дані щодо аварій по всім навантажувачам вашого парку машин в одній системі. Доступ до даних парку машин здійснюється через спеціальний інтернет-портал із використанням захищеного з’єднання.

Тому перегляд інформації про парк навантажувачів можливий практично з будь-якої точки світу. Високий рівень прозорості даних у системі керування парком машин від Jungheinrich допоможе вам зменшити експлуатаційні витрати, використовувати свій парк машин ефективно і впевнено.

Базовий модуль, модулі «Експлуатаційні витрати» та «Технічне обслуговування» призначені для реєстрації основних даних, договорів і витрат.

Модулі «Безпека», «Продуктивність», «Моніторинг акумуляторів» та «Система керування доступом» розширюють можливості для аналізу даних парку машин. Модулі використовуються в поєднанні з компонентами машин (модулем доступу, реєстратором даних з ударним датчиком і передавачем). Компоненти, вбудовані в машини, надсилають зареєстровані дані через шлюз на портал, де вони об’єднуються з комерційними даними, утворюючи великий масив інформації. Окремі модулі можна комбінувати. 

Модулі

Система Jungheinrich ISM Online складається з різних модулів, які можна комбінувати залежно від потреб у керуванні навантажувачами, підтримці безпеки на складі та можливостях аналізу. Тут ви дізнаєтеся, які модулі підійдуть до вашого парку машин найбільше.