0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Kleinteillagerung dynamisch

Динамічне зберігання дрібних деталей

Для зберігання дрібних деталей можна підібрати різні рішення залежно від умов. Разом з вами ми знайдемо рішення для будь-яких умов використання і в разі потреби адаптуємо до ваших індивідуальних вимог.

Для розділення зон завантаження та відвантаження за принципом «Перший зайшов — перший вийшов» (FIFO) найкраще підходять набивні стелажі прохідного типу Jungheinrich KTL з резервними зонами по всій площі. Їх також можна встановлювати як додаткові.

Ефективний карусельний стелаж

Наш карусельний стелаж вражає своєю ефективністю. Завдяки гнучкій концепції несучих елементів він адаптується до індивідуальних вимог, забезпечує високу швидкість переміщення та продуктивність комплектування.

Збільшіть ефективність складу з ліфтовими стелажами LRK

Якщо площі вашого складу не вистачає, наш вертикальний ліфтовий стелаж LRK забезпечить вам достатньо місця для зберігання товарів. Завдяки модульній конструкції його висоту можна збільшити в будь-який час як до введення в експлуатацію, так і після. Можливість підключення ліфтового стелажа LRK до будь-яких систем керування складом робить його високоефективним.