0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Lagerregale + Lagereinrichtung

Стелажі

Основа складу — це знання і сталь.

Оптимально спланований стелаж — це кістяк вашого складу. Після збірки він повинен бути не лише придатним для розміщення вантажів, а й готовим до можливих змін. Тому планування на перспективу надзвичайно важливе. Компанія Jungheinrich уже 60 років покладається на власні розробки, індивідуальні рішення та найвищу якість. Ми пропонуємо широкий вибір обладнання для зберігання піддонів, тари для рідин, коробок та довгомірних вантажів, щоб на вашому складі завжди було все необхідне. Клієнти з усіх куточків світу та з різних галузей покладаються на наші системи на шляху до свого успіху.

Останні 60 років ми постійно розширювали й оптимізували асортимент стелажів, намагаючись бути передбачливими та відкритими до інновацій. Сьогодні, як і колись, ми цілковито впевнені: стелажі — це основа складу. 

Ваша стелажна система з безліччю можливостей

Палети й ґратчасті контейнери можна зберігати різними способами залежно від умов на вашому об’єкті. Рішення для статичного зберігання підійдуть вам, якщо товари потрібно перевозити лише під час отримання, відвантаження чи переміщення.

Рухомі та гнучкі

Що стосується зберігання Вашого товару, ми готові до будь-яких Ваших завдань, і ми можемо запропонувати Вам правильні стелажі для різних завдань зі складування чи комплектування - при необхідності пристосовані до Ваших індивідуальних вимог.

Гнучкість у використанні та універсальність

Jungheinrich пропонує обладнання на кожен випадок, зокрема стелажі під дрібні деталі для виконання будь-яких завдань, пов’язаних зі зберіганням і комплектуванням.

Індивідуальні й гнучкі рішення для ваших потреб

Для зберігання дрібних деталей можна підібрати різні рішення залежно від умов. Разом з вами ми знайдемо рішення для будь-яких умов використання і в разі потреби адаптуємо до ваших індивідуальних вимог.

Ефективне використання простору

Якщо вам потрібно зберігати на складі такі довгомірні вантажі, як дошки, труби та плити, найкращим рішенням будуть консольні стелажі. Складські мезоніни створюють додатковий простір.

Ми можемо спланувати стелажну систему з частковою чи повною автоматизацією так, щоб вона повністю відповідала вашим потребам. Ми завжди знайдемо з вами оптимальну стелажну систему, щоб значно збільшити місткість вашого складу.