0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Elektro-Schlepper

Тягачі з електричним двигуном

Тягачі з перевіреними трифазними двигунами

За допомогою наших електричних тягачів і буксирів можна ефективно перевозити вантажі до 28 тон у приміщеннях і просто неба. Завдяки інноваційним трифазним двигунам наші машини не лише не мають шкідливих викидів, а й майже не потребують обслуговування, відносно тихі, компактні та потужні.

Обмежений простір, велике навантаження, робота в приміщеннях і на вулиці: з нашими електричними тягачами ви будете готові до будь-яких задач, пов’язаних з логістикою. Тягачі показують високу ефективність і гнучкість за перевезення вантажів до 28 тон на всіх ділянках від прийомки до розподілу й виробництва. На відміну від машин із двигуном внутрішнього згоряння їх можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці. Надійна конструкція, амортизовані колеса та надзвичайно еластичне тягове колесо забезпечують оптимальну тягу навіть на гладкій промисловій підлозі та на вулиці. Тому наші електричні тягачі ідеально підходять для виконання завдань, пов’язаних з інтралогістикою, на складах і на виробництві.

Тягачі без шкідливих викидів з інноваційним трифазним двигуном

Наші тягачі без шкідливих викидів мають усі переваги, які можуть дати трифазні двигуни. У трифазних двигунах використовується менше компонентів і зношуваних деталей, аніж у двигунах постійного струму. Це означає, що двигун майже не потребує обслуговування, а підвищена енергоефективність забезпечує суттєве зменшення експлуатаційних витрат. Окрім того, є покращення у ходових властивостях і потужності. Зміна напрямку руху відбувається швидко, без жодних зволікань. Комфорт під час руху та рівень безпеки можна значно покращити за допомогою таких автоматичних механізмів контролю, як curveCONTROL і speedCONTROL.

Стійкі буксирні тягачі для роботи на складі

Завдяки індивідуальному підбору засобів зчеплення наші тягачі сумісні з причепами різних типів. Їх можна використовувати як зі стандартними зчіпними пристроями (наприклад, штекерного типу), так і з адаптованими. Буксирні тягачі об’їжджають усі станції за маршрутом, наче молочник. На окремих зупинках виконується навантаження та розвантаження. Це дає можливість за допомогою невеликої кількості транспортних засобів перевозити великі обсяги вантажів і зменшити витрати часу на перевезення. Перевага стійких буксирних тягачів очевидна: причепи тримаються траєкторії, заданої електричним тягачем. У такий спосіб вони можуть безпечно пересуватися у проходах між стелажами та за їх межами й легко уникати перешкод. Оснащений руків’ям для точного керування, кожен з наших тягачів із сумісними причепами перетворюється на потяг із високою бічною стійкістю. 

Придатність до автоматизації

З інтелектуальними компонентами для автоматизації наші практичні серійні машини перетворюються на самохідні транспортні машини. У поєднанні з продуманим програмним забезпеченням вони забезпечують готовність складу до майбутніх викликів, спрощують процеси й виводять ефективність на новий рівень. Як компетентний партнер у сфері автоматизації ми можемо спланувати й реалізувати відповідно до ваших потреб самохідну систему транспортування (AGV), яка одразу зробить ваш склад більш економічним.