0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
EFG 112 stage picture

Електричний трьохопорний вилковий навантажувач 1,2т.

  • 2 900 - 7 000 мм
  • 1 200 кг
  • Потужна гідравліка для найкращої продуктивності під час роботи з навісним обладнанням
  • Оптимізована енергоефективність завдяки концепції PureEnergy
  • Компактні розміри для максимальної маневреності
  • Найкраща на ринку видимість завдяки компактній підйомній щоглі
  • Ергономічне робоче місце для праці без утоми

EFG 112

Наші маневрені та універсальні EFG 1-ї серії є ідеальними помічниками для швидкого та ефективного виконання робіт із значною висотою підйому. Потужна гідравліка забезпечує найкращу продуктивність, особливо в операціях із навісним обладнанням. Передова технологія трифазного струму й наша технологічна концепція PureEnergy гарантують оптимальний ККД в будь-який момент. Це дає Вам можливість досягти максимальних показників пропускної здатності за мінімальних витрат. Завдяки добре опрацьованій ергономічності, інтуїтивно зрозумілому керуванню й покращеному круговому огляду завдяки компактній підйомній щоглі ви можете отримувати максимальну продуктивність від Вашого EFG під час виконання будь-якої роботи. Навантажувач демонструє надзвичайну енергоефективність: завдяки застосуванню літій-іонних акумуляторів, їхньому швидкому проміжному заряджанню та відсутності необхідності обслуговування ви отримуєте постійну вигоду від максимальної потужності свого триколісного навантажувача.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EFG 112 1 200 кг 7 000 мм 12 км/год 2 933 мм 48 V