0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин

Дизельні/газові вилкові навантажувачі.

Якщо вам негайно потрібна техніка для роботи з важкими вантажами на відкритому повітрі або у змішаному режимі за будь-яких погодних умов тоді оренда дизельного або газового навантажувача Jungheinrich саме те, що треба.  Наші автонавантажувачі характеризуються високою надійністю,  потужністю, вантажопідйомністю та високим прискоренням, в той же час наші автонавантажувачі з гідродинамічним приводом забезпечують велику міцність і економічність.

Оренда дизельних і газових навантажувачів Jungheinrich.

Рух по нерівній, вологій або дуже запорошеній землі не становить проблем для наших дизельних та газових навантажувачів які дійсно досягають швидкості. Незалежно від того, наскільки важкі умови роботи, з цими орендованими транспортними засобами ви можете отримати максимальну ефективність під час вантажо-розвантажувальних робіт Ці машини не тільки міцні та довговічні, але й вражаюче потужні. Якщо ви бажаєте орендувати промисловий навантажувач, зверніться до нашого відділу оренди ми будемо раді підтримати вас у вашому виборі.

Дизельні та газові навантажувачі для будь-якого застосування. 

Наші дизельні та газові навантажувачі значно відрізняються за технікою приводу, сферами застосування та особливостями обладнання окремих промислових навантажувачів. Перш ніж взяти напрокат газовий або дизельний навантажувач, переконайтеся, що обраний вами транспортний засіб ідеально підходить для цієї роботи. Всі наші дизельні навантажувачі оснащені двигунами з низьким рівнем викидів, які можна використовувати в цехах за допомогою додаткового обладнання та спеціальних сажових фільтрів.

Потужні дизельні навантажувачі для реверсивної роботи.

Якщо потрібні надійні промислові навантажувачі для транспортування вантажів і продуктів у логістиці чи важкій промисловості, тоді ви прийшли за адресою. Наші дизельні навантажувачі з гідростатичним приводом забезпечують першокласну динаміку водіння, швидке прискорення та контрольоване гальмування завдяки змінній трансмісії потужності. Потужні V-штабелери з п’ятьма програмами руху, які можна вибрати, розкривають свій справжній потенціал, особливо в реверсивних операціях, під час транспортування вантажів на середні та великі відстані. Вони також надзвичайно прості в обслуговуванні завдяки зменшеній кількості компонентів.

Our rental offer for diesel forklifts.

Would you like to rent a diesel or gas forklift truck? These trucks are a perfect choice if you need a powerful forklift truck for outdoor use with high load capacity and maximum efficiency. Benefit from the great flexibility of our diesel forklift truck rental:

  • Diesel and gas forklifts for a variety of applications.
  • Large selection of vehicle types.
  • Useful special equipment on request.
  • Rental hotline with competent advice.

Through a product enquiry, you can contact our specialist advisors, who will be able to suggest the right diesel or gas forklift truck for your needs.